Në pritje të Half-Life Alyx , e gjithë saga e Half-Life falas për 2 muaj | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Në pritje të Half-Life Alyx , e gjithë saga e Half-Life falas për 2 muaj

Half-Life: Alyx pritet të publikohet gjatë muajt Mars të këti viti

Loja e re e Valve do të te luhet me VR (me paisje të ralitetit virtual) dhe pritet të ketë ngjashmëri dhe të përbashkta me Half-Life dhe Half-Life 2 .
Në rolin kryesor do të jetë Alyx Vance si shpëtimtarja e botës, sëbashku me babain e saj Dr. Eli Vance.

Kjo lojë luhet në vetën e parë e ju do të jeni në rolin e Alyx.

E gjithë saga e Half-Life nga Valve do të mund të luheht falas për 2 muaj deri ne datën e publikimit të Half-Life Alyx .


www.eklips.al


Për të luajtur lojrat e sages Half-Life ju duhet te keni të instaluar Steam
Për të instaluar Steam kliko këtu

Lista dhe linqet e lojrave që mund të luhen falas

Half-Life Kliko këtu dhe shkarko
Half-Life 2 Kliko këtu dhe shkarko
Half-Life 2: Episode One Kliko këtu dhe shkarko
Half-Life 2: Episode Two Kliko këtu
Half-Life: Opposing Force Kliko këtu dhe shkarko
Half-Life: Blue Shift Kliko këtu dhe shkarko
Team Fortress Classic Kliko këtu dhe shkarko


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Në pritje të Half-Life Alyx , e gjithë saga e Half-Life falas për 2 muaj
Në pritje të Half-Life Alyx , e gjithë saga e Half-Life falas për 2 muaj
https://1.bp.blogspot.com/-YYM855AQ8ck/XjVXseckxuI/AAAAAAAAFPA/ES83BUi8K-AQnLfZSB91JnSyvRBsMHlNwCLcBGAsYHQ/s1600/N%25C3%25AB%2Bpritje%2Bt%25C3%25AB%2BHalf-Life%2BAlyx%2B%252C%2Be%2Bgjith%25C3%25AB%2Bsaga%2Be%2BHalf-Life%2Bfalas%2Bp%25C3%25ABr%2B2%2Bmuaj%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-YYM855AQ8ck/XjVXseckxuI/AAAAAAAAFPA/ES83BUi8K-AQnLfZSB91JnSyvRBsMHlNwCLcBGAsYHQ/s72-c/N%25C3%25AB%2Bpritje%2Bt%25C3%25AB%2BHalf-Life%2BAlyx%2B%252C%2Be%2Bgjith%25C3%25AB%2Bsaga%2Be%2BHalf-Life%2Bfalas%2Bp%25C3%25ABr%2B2%2Bmuaj%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2020/02/ne-pritje-te-half-life-alyx-e-gjithe.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2020/02/ne-pritje-te-half-life-alyx-e-gjithe.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy