Apple do të riparojë bllokun logjik të MacBook Airs 2018 FALAS | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Apple do të riparojë bllokun logjik të MacBook Airs 2018 FALAS


Një "numër shumë i vogël" i kompjuterave Apple MacBook Air 2018 kan një problem me bordet e tyre logjike dhe kompania do të zëvendësojë komponentët falas, sipas dokumenteve të shikuara nga 9to5Mac .
Faqja zbulon se disa modele 13 inç Retina 2018 MacBook Air kanë një problem me bordet e tyre logjike. Në njofimi thuhet se çështja ka të bëjë me fuqinë, dhe 9to5Mac ka gjetur se disa përdorues janë ankuar se pajisjet e tyre që nuk po punojn më.

Kompania njoftohet se do të dërgojë e-mail tek konsumatorët e pajisjeve të prekura, duke i drejtuar ata për t'i çuar ato në dyqanin më të afërt të Apple ose në tregtarin e autorizuar për t'u inspektuar. Nëse personeli i Apple zbulon se ka një problem, ai do të zëvendësojë bordin e logjikës falas për katër vjet pasi pajisja fillimisht ishte blerë.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Apple do të riparojë bllokun logjik të MacBook Airs 2018 FALAS
Apple do të riparojë bllokun logjik të MacBook Airs 2018 FALAS
https://1.bp.blogspot.com/-Y_jlDSPq5fY/XSBYHZMg3xI/AAAAAAAAEus/8TswElAUjAkaIrDWymD99o1ID3p8U27YQCLcBGAs/s1600/Apple%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Briparoj%25C3%25AB%2Bbllokun%2Blogjik%2Bt%25C3%25AB%2BMacBook%2BAirs%2B2018%2BFALAS%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-Y_jlDSPq5fY/XSBYHZMg3xI/AAAAAAAAEus/8TswElAUjAkaIrDWymD99o1ID3p8U27YQCLcBGAs/s72-c/Apple%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Briparoj%25C3%25AB%2Bbllokun%2Blogjik%2Bt%25C3%25AB%2BMacBook%2BAirs%2B2018%2BFALAS%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/07/apple-do-te-riparoje-bllokun-logjik-te.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/07/apple-do-te-riparoje-bllokun-logjik-te.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy