Publikohet Samsung Galaxy S10 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Publikohet Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 , Galaxy S10 + , Galaxy S10 5G dhe Galaxy S10e tani janë publikuar.
Familja Galaxy S10 (nuk ka 5G) çmimet fillojnë nga 899.99 dollarë për S10, 999.99 dollarë për S10 + dhe 749.99 dollarë për S10e. Familja S10 do të shitent në dyqane më 8 mars.


Specifikat e Familjes Samsung Galaxy S10


Galaxy S10Galaxy S10 +Galaxy S10 5GGalaxy S10e
OS       Android 9 Pie, Një UIAndroid 9 Pie, Një UIAndroid 9 Pie, Një UIAndroid 9 Pie, Një UI
ekran6.1 "D-AMOLED HDR +, Infinity O, QHD, 550ppi, Gorilla Glass 66.4 "D-AMOLED HDR +, Infinity O, QHD, 522ppi, Gorilla Glass 66.7 "D-AMOLED HDR +, Infinity O, QHD, 505ppippi, Gorilla Glass 65.8 "D-AMOLED HDR +, Infinity O, Full HD +, 438ppi, Gorilla Glass 5
ProcessorSnapdragon 855 - 7nm 64-bit procesor Octa-core (maksimum 2.8 GHz + 2.4 GHz + 1.7 GHz)Snapdragon 855 - 7nm 64-bit procesor Octa-core (maksimum 2.8 GHz + 2.4 GHz + 1.7 GHz)Snapdragon 855 - 7nm 64-bit procesor Octa-core (maksimum 2.8 GHz + 2.4 GHz + 1.7 GHz)Snapdragon 855 - 7nm 64-bit procesor Octa-core (maksimum 2.8 GHz + 2.4 GHz + 1.7 GHz)
kujtim8GB RAM (LPDDR4X), 128GB / 512GB
+ slot MicroSD (deri në 512GB)
8GB / 12GB RAM (LPDDR4X), 128GB / 512GB / 1TB
+ slot MicroSD (deri në 512GB)
8GB + 256GB
(pa mikroSD )
6GB / 8GB RAM (LPDDR4X), 128GB / 256GB
+ slot MicroSD (deri në 512GB)
bateri3400mAh Ngarkimi i
shpejtë me kabllo Ngarkimi i
shpejtë me valë 2.0
Wireless PowerShare
4100mAh Ngarkesa e
shpejtë me kabllo Ngarkimi i
shpejtë me valë 2.0
Wireless PowerShare
4500mAh Ngarkimi i
shpejtë me kabllo Ngarkimi i
shpejtë me valë 2.0
Wireless PowerShare
3100mAh Ngarkesa e
shpejtë me kabllo Ngarkimi i
shpejtë me valë 2.0
Wireless PowerShare
KameraKamera e trefishtë me OIS të dyfishtë
- Telefoto: 12MP PDAF, F2.4, OIS (45 °)
- Wide-angle: 12MP Dual Pixel AF, F1.5 / F2.4, OIS (77 °)
- Ultra Wide: 16MP FF, F2.2 (123 °)
- Zmadhim optik 0.5X / 2X, deri në 10X digital zoom

Front:
- Selfie: 10MP Dual Pixel AF, F1.9 (80 °)
Kamera e trefishtë me OIS të dyfishtë
- Telefoto: 12MP PDAF, F2.4, OIS (45 °)
- Wide-angle: 12MP Dual Pixel AF, F1.5 / F2.4, OIS (77 °)
- Ultra Wide: 16MP FF, F2.2 (123 °)
- Zmadhim optik 0.5X / 2X, deri në 10X digital zoom

Fronti: Kamera dyfishe
- Selfie: 10MP Dual Pixel AF, F1.9 (80 °)
- RGB Depth: 8MP FF, F2. 2 (90 °)
Rear: Kamera Quadruple me Dual OIS
Kamera me Dual OIS
- telefoto: 12MP PDAF, F2.4, OIS (45 °)
- me kënd të gjerë: 12MP Dual Pixel FA, F1.5 / F2.4, OIS (77 °)
- Ultra Wide: 16MP FF, F2.2 (123 °)
- Zmadhim optik 0.5X / 2X, deri në 10X zoom digjital
- 3D Thellësia: hQVGA

Front:
- Selfie: 10MP Dual Pixel AF, F1.9 (80 °)
- 3D Thellësia: hQVGA
Kamera e dyfishtë me OIS
- kënd i gjerë: 12MP Dual Pixel AF, F1.5 / F2.4, OIS (77 °)
- Ultra Wide: 16MP FF, F2.2 (123 °)
- Zmadhim optik 0.5X, lart në 8X zoom dixhital

Front:
- Selfie: 10MP Dual Pixel AF, F1.9 (80 °)
Rezistenca e ujitIP68IP68IP68IP68
Lexues i gjurmëve të gishtaveLexues Ultrasonic Lexues Ultrasonic Lexues Ultrasonic Lexuesi i Anës
LidhshmëriaWi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac / dx
Bluetooth 5.0
NFC / MST
USB Lloji C
Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac / dx
Bluetooth 5.0
NFC / MST
USB Lloji C
Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac / dx
Bluetooth 5.0
NFC / MST
USB Lloji C
Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac / dx
Bluetooth 5.0
NFC / MST
USB Lloji C
madhësi70.4 x 149.9 x 7.8mm, 157g74.1 x 157.6 x 7.8mm, 175g (Qeramikë: 198g)77.1 x 162.6 x 7.94mm, 198g69,9 x 142,2 x 7,9 mm, 150g
NgjyrëPrism White, Prism Black, Prism Green, Prism Blue, Yellow Canary dhe Flamingo PinkPrism White, Prism Black, Prism Green, Prism Blue, Yellow Canary dhe Flamingo Pink, Ceramic White, Ceramic Black-Prism White, Prism Black, Prism Green, Prism Blue, Yellow Canary dhe Flamingo Pink

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Publikohet Samsung Galaxy S10
Publikohet Samsung Galaxy S10
https://4.bp.blogspot.com/-90B0WRUs5KA/XHT4Rp_7ttI/AAAAAAAAEX4/1PTwOYptihQ4JGXiHdKdV8qHETSoqXl7QCLcBGAs/s1600/Publikohet%2BSamsung%2BGalaxy%2BS10%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-90B0WRUs5KA/XHT4Rp_7ttI/AAAAAAAAEX4/1PTwOYptihQ4JGXiHdKdV8qHETSoqXl7QCLcBGAs/s72-c/Publikohet%2BSamsung%2BGalaxy%2BS10%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/02/publikohet-samsung-galaxy-s10.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/02/publikohet-samsung-galaxy-s10.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy