Hangouts Chat do të ketë funksionin e Përgjigjes së Zgjuar | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Hangouts Chat do të ketë funksionin e Përgjigjes së Zgjuar

Hangouts Chat do të ketë funksionin e Përgjigjes së Zgjuar që mundësohet nga një sistem i ngjashëm i të mësuarit të makinës, në atë që aktualisht gjendet brenda Gmail dhe shërbime të tjera nga Google.

Për shembull, dikush kërkon që të drekoni, atëherë Hangouts mund të rekomandojë, "Sigurisht" ose "Jo sot". Ky është vetëm një shembull i thjeshtë se çfarë karakteristike komplekse të përgjigjes së zgjuar mund të jap Hangouts Chat.

Sipas Google, "Teknologjia jonë njeh cilat mesazhe ka gjasa të kenë nevojë për përgjigje dhe propozon deri në 3 përgjigje të ndryshme".

Të gjithë përdoruesit e Chat Hangouts do tju shfaqet kjo veçori brenda 1 ose 3 ditëve të ardhshme.

www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Hangouts Chat do të ketë funksionin e Përgjigjes së Zgjuar
Hangouts Chat do të ketë funksionin e Përgjigjes së Zgjuar
https://1.bp.blogspot.com/-wvjSydWFZ8g/XA0XBWzlCoI/AAAAAAAAEBU/fpaJ8JghOuAXQAD0YwWPVrQS_QN8n5MzwCLcBGAs/s1600/Hangouts%2BChat%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bket%25C3%25AB%2Bfunksionin%2Be%2BP%25C3%25ABrgjigjes%2Bs%25C3%25AB%2BZgjuar%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-wvjSydWFZ8g/XA0XBWzlCoI/AAAAAAAAEBU/fpaJ8JghOuAXQAD0YwWPVrQS_QN8n5MzwCLcBGAs/s72-c/Hangouts%2BChat%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bket%25C3%25AB%2Bfunksionin%2Be%2BP%25C3%25ABrgjigjes%2Bs%25C3%25AB%2BZgjuar%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/12/hangouts-chat-do-te-kete-funksionin-e.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/12/hangouts-chat-do-te-kete-funksionin-e.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy