Skype po vjen në platformën Alexa të Amazon | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Skype po vjen në platformën Alexa të Amazon

Microsoft ka njoftuar mbështetje të mëtejshme për platformën e asistentit personale të Amazon, në një njoftimin zyrtar për integrimin e Skype.

Pas bashkëpunimit të vazhdueshëm midis Amazon dhe Microsoft duke integruar Alexa dhe pajisjet Amazon Echo (Alexa Voice Service) tani do të jenë në gjendje të bëjnë thirrje audio dhe video në Skype.

Integrimi i Skype me Alexa është i thjeshtë, sipas njoftimit zyrtare të Microsoft:
"Për shembull, thjesht thuaj, 'Alexa, telefononi Jimmy në Skype', ose nëse Jimmy po ju thërret në Skype, thoni, 'Alexa, përgjigju.'"

Ky implementim i Skype vjen pak pasi mbështetja për Alexa u shtua në serinë e pajisjeve të Xbox One të Microsoft. Skype për Alexa është planifikuar të nisë "këtë vit."

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Skype po vjen në platformën Alexa të Amazon
Skype po vjen në platformën Alexa të Amazon
https://2.bp.blogspot.com/-M-t5Y_sQCcM/W6dMTJUtZWI/AAAAAAAAD2E/vVusAHYhLF8JTMO8p-KwzErHufAS62DPgCLcBGAs/s1600/Skype%2Bpo%2Bvjen%2Bn%25C3%25AB%2Bplatform%25C3%25ABn%2BAlexa%2Bt%25C3%25AB%2BAmazon%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-M-t5Y_sQCcM/W6dMTJUtZWI/AAAAAAAAD2E/vVusAHYhLF8JTMO8p-KwzErHufAS62DPgCLcBGAs/s72-c/Skype%2Bpo%2Bvjen%2Bn%25C3%25AB%2Bplatform%25C3%25ABn%2BAlexa%2Bt%25C3%25AB%2BAmazon%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/09/skype-po-vjen-ne-platformen-alexa-te.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/09/skype-po-vjen-ne-platformen-alexa-te.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy