Google do të mbyllur aplikacionin e postës elektronike Inbox në mars 2019 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Google do të mbyllur aplikacionin e postës elektronike Inbox në mars 2019

Inbox, shërbimi i postës elektronike i Google i lëshuar si një mënyrë alternative për mbajtësit e llogarisë së Google për të hyrë dhe për të menaxhuar emailet e tyre, do të mbyllet në fund të marsit 2019.

Katër vjet pas lançimit të Inbox në 2014, ne kemi mësuar shumë për mënyrën se si të bëjmë më mirë email-dhe kemi marrë përvojat popullore të Inbox dhe i kemi shtuar ato në Gmail për të ndihmuar më shumë se një miliard njerëz që të bëjnë më shumë me emailet e tyre çdo ditë. Ndërsa shohim për të ardhmen, ne duam të marrim një qasje më të fokusuar që do të na ndihmojë të sjellim përvojën më të mirë me e-mail tek secili. Si rezultat, ne planifikojmë të përqendrohemi vetëm në Gmail dhe të them lamtumirë në Inbox nga Gmail në fund të marsit 2019.
Matthew Izatt
Product Manager, Gmail

Si të kaloni nga Inbox në Gmail Kliko Këtu

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Google do të mbyllur aplikacionin e postës elektronike Inbox në mars 2019
Google do të mbyllur aplikacionin e postës elektronike Inbox në mars 2019
https://2.bp.blogspot.com/-kX81H3JyOqo/W6iaUaerkhI/AAAAAAAAD3o/TBaF5-8HNZcZUJmGuFJ9C6DXC8dtCjfjgCLcBGAs/s1600/Google%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bmbyllur%2Baplikacionin%2Be%2Bpost%25C3%25ABs%2Belektronike%2BInbox%2Bn%25C3%25AB%2Bmars%2B2019%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-kX81H3JyOqo/W6iaUaerkhI/AAAAAAAAD3o/TBaF5-8HNZcZUJmGuFJ9C6DXC8dtCjfjgCLcBGAs/s72-c/Google%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bmbyllur%2Baplikacionin%2Be%2Bpost%25C3%25ABs%2Belektronike%2BInbox%2Bn%25C3%25AB%2Bmars%2B2019%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/09/google-do-te-mbyllur-aplikacionin-e.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/09/google-do-te-mbyllur-aplikacionin-e.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy