Suzuki SV650X ka marr titullin Best Bike Awards 2018 në Angli | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Suzuki SV650X ka marr titullin Best Bike Awards 2018 në Angli

Suzuki SV650X vazhdon të gëzojë sukses të madh dhe njohjen në skenën ndërkombëtare. Çmimi më i fundit vjen nga Anglia, ku revista prestigjioze AutoTrader ja ka dhënë atë në kategorinë e mesme të çmimeve Best Bike Awards 2018 .

Njohja është shumë e kërkuar dhe konsiderohet si një certifikim i cilësisë absolute nga motoçikletat britanike të të gjitha grupmoshave. Juria e Auto Trader Bikes është e përbërë nga tre karaktere shumë të njohur në Britani: Andrew Shim , aktor televizion dhe i apasionuar pas motorrave,  Robert Morphet , themelues i seksionit Motorra e Makina Tregtar në vitin 1996, dhe Phil Perëndimit, një nga gazetarët më të respektuar të industrisë në Mbretërinë e Bashkuar.

Suzuki SV650X është vendosur në kategorinë e mesme për arsye të një konkurrence shumë të ashpër. Pas saj në vend të dyt vlersohet një nga risitë e vitit, KTM 790 Duka, ndërsa vendin e tretë në kategorinë e mesme është zënë nga përbindësh klasik Ducati 821. Bikes Auto Trader vlerson  SV650X në katër pikat kyçe : dizenjimi, pozita e vozitjes, besueshmëria dhe kostot e menaxhimit. Gjithashtu ka vlersim të shkëlqyera për mënyren e vozitjen , performancën dhe frenimin etj.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Suzuki SV650X ka marr titullin Best Bike Awards 2018 në Angli
Suzuki SV650X ka marr titullin Best Bike Awards 2018 në Angli
https://2.bp.blogspot.com/-9byyhQ5zAXQ/W4fz1Pf0NsI/AAAAAAAADu8/rkpIHr6Ndjo7Pi5gVqP5ujH2VbUrTGNoACLcBGAs/s1600/Suzuki%2BSV650X%2Bka%2Bmarr%2Btitullin%2BBest%2BBike%2BAwards%2B2018%2Bn%25C3%25AB%2BAngli%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-9byyhQ5zAXQ/W4fz1Pf0NsI/AAAAAAAADu8/rkpIHr6Ndjo7Pi5gVqP5ujH2VbUrTGNoACLcBGAs/s72-c/Suzuki%2BSV650X%2Bka%2Bmarr%2Btitullin%2BBest%2BBike%2BAwards%2B2018%2Bn%25C3%25AB%2BAngli%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/08/suzuki-sv650x-ka-marr-titullin-best.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/08/suzuki-sv650x-ka-marr-titullin-best.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy