Qeni robot i Sony Aibo në SHBA për 2,899 dollarë | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Qeni robot i Sony Aibo në SHBA për 2,899 dollarë

Sony njoftoi se do të nxjerr në treg Aibo robotin e saj në SHBA, pas rifillimit të markës në Japoni vitin e kaluar. Edicioni i ri do të jetë i disponueshëm për ta blerë në shtator për $ 2,899 dhe do të përfshihet në tre vjet shërbimin AI Cloud të Sony, si dhe një shumëllojshmëri lodrash, duke përfshirë një top rozë, një "Aibone" dhe një stacion karikimi. UA Cloud lejon të dërgoni veprimtarinë e Aibo në serverat e Sony, që sipas pretendimeve të kompanisë ndihmojnë të formojnë personalitetin e robotit dhe lejon pronarët të qëndrojnë të lidhur me Aibo-n e tyre mbi Wi-Fi ose LTE . Qeni ka gjasa që nuk do të dal në treg deri në afërsi të festave të fund vitit.

Versioni amerikan nuk tingëllon apo duket shumë ndryshe nga ajo që Sony ka treguar në CES këtë vit. Ka një kamer në shpinë për ta ndihmuar atë të gjejë vendin e karikimit dhe një kamera në pjesën e hundës që e ndihmon në gjetjen e lodrave te tij dhe identifikimin e anëtarëve të familjes përmes njohjes së fytyrës. Ai gjithashtu u përgjigjet komandave zanore, dhe mund të shtoni truket të njohurive përmes aplikantit Android / iOS Aibo .
Ky është një produkt me botim të kufizuar, dhe Sony nuk ka thënë saktësisht se sa njësi janë duke u prodhuar.

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Qeni robot i Sony Aibo në SHBA për 2,899 dollarë
Qeni robot i Sony Aibo në SHBA për 2,899 dollarë
https://1.bp.blogspot.com/-DYXcpQ7fREQ/W4POOc6-rJI/AAAAAAAADtY/sTxRWtU1G2AhfNAiFOpGk8aaERM06N6awCLcBGAs/s1600/Qeni%2Brobot%2Bi%2BSony%2BAibo%2Bn%25C3%25AB%2BSHBA%2Bp%25C3%25ABr%2B2%252C899%2Bdollar%25C3%25AB%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-DYXcpQ7fREQ/W4POOc6-rJI/AAAAAAAADtY/sTxRWtU1G2AhfNAiFOpGk8aaERM06N6awCLcBGAs/s72-c/Qeni%2Brobot%2Bi%2BSony%2BAibo%2Bn%25C3%25AB%2BSHBA%2Bp%25C3%25ABr%2B2%252C899%2Bdollar%25C3%25AB%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/08/qeni-robot-i-sony-aibo-ne-shba-per-2899.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/08/qeni-robot-i-sony-aibo-ne-shba-per-2899.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy