Google publikon Android 9 'Pie' | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Google publikon Android 9 'Pie'

Android 9 'Pie' publikohet sot për Pixels dhe për pajisje e tjera do të publikohet këtë vjeshtë.
Ky versjon ka në pjesën e ndërveprimeve, një menu të re të cilësimeve më të shpejt, mbështetje për navigimin në të gjithë OS duke përdorur gjeste, aftësinë për të bër një screenshot dhe sugjerimet e mençura për t'u përgjigjur mesazheve në njoftimet.

Gjithashtu ka paketën Digital Wellbeing , e cila ka një Timer për Aplikacionet që ju doni ti vendosni një kufi për sa kohë doni të përdorni , një funksion i ri Do Not Disturb që bllokon shfqjen e njoftimeve dhe tipari Wind Down, i cili kthehet ekranin tuaj në të errët gjatë kohës që shkoni në shtrat.
Nëse keni një telefon Pixel, mund ta provobi që sot duke u regjistruar për beta duke përdorur adresën tuaj të emailit të lidhur me Google Play . Kliko këtu

Siguria e shtuar e Google për Android P do të mbrojë të dhëna të ndjeshme dhe do të kufizojnë aplikacionet nga qasja në mikrofon, kamera dhe sensorë të tjerë të telefonit tuaj kur ato janë në sfond.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Google publikon Android 9 'Pie'
Google publikon Android 9 'Pie'
https://1.bp.blogspot.com/-ntqpEpALDlw/W2mCDTj7l7I/AAAAAAAADrM/FSn9KyMvKdcKjVaPIp3PFJ8ac5nehyt1QCLcBGAs/s1600/Google%2Bpublikon%2BAndroid%2B9%2B%2527Pie%2527%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-ntqpEpALDlw/W2mCDTj7l7I/AAAAAAAADrM/FSn9KyMvKdcKjVaPIp3PFJ8ac5nehyt1QCLcBGAs/s72-c/Google%2Bpublikon%2BAndroid%2B9%2B%2527Pie%2527%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/08/google-publikon-android-9-pie.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/08/google-publikon-android-9-pie.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy