Tani mund të shpërndani këngët tuaja të preferuara të Pandorës në Snapchat | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Tani mund të shpërndani këngët tuaja të preferuara të Pandorës në Snapchat

Pandora njoftoi se përdoruesit e Snapchat në Android tani mundë të shpërndajnë muzik në të, pasi kjo veçori ka qenë në dispozicion për përdoruesit e iOS që nga muaji i kaluar.

Po dëgjini një këngë në Pandora dhe doni të shpërndani atë me një ose të gjithë miqtë tuaj në Snapchat. Thjesht shpërndajeni këngën nga Pandora në Snapchat (ose direkt ose në një grup ), atëherë ata që marrin këngën e përbashkët do të kenë qasje në të përmes Pandorës.

Njoftimi i Pandorës
Muajin e kaluar, Pandora u bashkua me Snap si partner i parë në nisjen e muzikës për Snap Kit për t'i sjellë përdoruesëve të Snapchat një mënyrë të re për t'u lidhur dhe shprehur përmes muzikës. Pas nxjerrjes në ndihmë të Pandora ad-supported dhe Dëgjues Plus në iOS, veçoria tani është në dispozicion për ad-supported dhe Plus listeners në Android.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Tani mund të shpërndani këngët tuaja të preferuara të Pandorës në Snapchat
Tani mund të shpërndani këngët tuaja të preferuara të Pandorës në Snapchat
https://3.bp.blogspot.com/-XtbCfCcRGmM/W1lsFVQle7I/AAAAAAAADmc/ekvGoDeo8fU7btONTIE8Zo0_gKkjZtT4ACLcBGAs/s1600/Tani%2Bmund%2Bt%25C3%25AB%2Bshp%25C3%25ABrndani%2Bk%25C3%25ABng%25C3%25ABt%2Be%2Btuaja%2Bt%25C3%25AB%2Bpreferuara%2Bt%25C3%25AB%2BPandor%25C3%25ABs%2Bn%25C3%25AB%2BSnapchat%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-XtbCfCcRGmM/W1lsFVQle7I/AAAAAAAADmc/ekvGoDeo8fU7btONTIE8Zo0_gKkjZtT4ACLcBGAs/s72-c/Tani%2Bmund%2Bt%25C3%25AB%2Bshp%25C3%25ABrndani%2Bk%25C3%25ABng%25C3%25ABt%2Be%2Btuaja%2Bt%25C3%25AB%2Bpreferuara%2Bt%25C3%25AB%2BPandor%25C3%25ABs%2Bn%25C3%25AB%2BSnapchat%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/07/tani-mund-te-shperndani-kenget-tuaja.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/07/tani-mund-te-shperndani-kenget-tuaja.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy