Feely ka prezantuar motorrin Feely 450 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Feely ka prezantuar motorrin Feely 450

Prodhuesi me bazë në Kinë, Feely, kohët e fundit ka prezantuar motorrin e tij të fundit, të quajtur Feely 450. Epo, me siguri nuk është aq i mirë sa motorrat e Hondaës ose të Dukatit, por është një motorr i mirë.  Feely 450 vjen me 450cc motor me dy cilindra të ftohur me ujë të lidhur me 6-marsha, i cili siguron rreth 36bhp dhe 35.25Nm. Motorri është ndërtuar nga Zongshen, një firmë e famshme kineze e automjeteve.

Sa i përket pamjes së tij të jashtme, Feely 450 duket sportiv dhe është i ngjyrosur me ngjyrë të kuqe dhe të bardhë . Drita LED, si dhe shkronja në anën e saj që thotë "Never Stop.". Instrumentet kanë pamje klasike që ka një matës shpejtësië në formë rrethi me një ekran dixhital me madhësi të vogël për shpejtësinë . Matësi shpejtësië përcaktohet nga një tregues i ndezur me shifra nga 1 në 6 në anën e majtë. Detaje në lidhje me motorin janë ende të pakta deri tani.

Përveç Feely 450, firma me dy rrota thuhet se po punon në disa motorra të cilët do të lançohen në muajt e ardhshëm.

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Feely ka prezantuar motorrin Feely 450
Feely ka prezantuar motorrin Feely 450
https://3.bp.blogspot.com/-prV1zA1aBM8/W0sUsztpilI/AAAAAAAADd4/rr2srr3mp5IB0hgVWjI6UNjd0Jg5injlACLcBGAs/s1600/Feely%2Bka%2Bprezantuar%2Bmotorrin%2BFeely%2B450%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-prV1zA1aBM8/W0sUsztpilI/AAAAAAAADd4/rr2srr3mp5IB0hgVWjI6UNjd0Jg5injlACLcBGAs/s72-c/Feely%2Bka%2Bprezantuar%2Bmotorrin%2BFeely%2B450%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/07/feely-ka-prezantuar-motorrin-feely-450.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/07/feely-ka-prezantuar-motorrin-feely-450.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy