Google Pay për desktop dhe iOS | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Google Pay për desktop dhe iOS

Pas nisjes së saj në Android në muajin shkurt, Google Pay tani po qarkullon në internet për t'ju lejuar të përfundoni më mirë transaksionet e blerjeve në desktop dhe iOS .

Shërbimi ndër-platformë lejon përdoruesit të shikojnë në faqet tregtare, si dhe dërgojnë dhe marrin para duke përdorur një kartë krediti ose debiti ose PayPal. Njoftimi i sotëm e sheh atë duke u bërë më gjerësisht në dispozicion, në dyqanet online që vizitoni duke përdorur Chrome, Safari dhe Firefox . Sapo të keni krijuar llogarinë tuaj në një shfletues desktop, Google Pay do të punojë edhe në shfletuesit e iPhone tuaj kur të jeni regjistruar.

Me këtë, Google Pay është gati të tërheqë një bazë më të gjerë të përdoruesve në 20 vendet që aktualisht funksionon, dhe t'i japë një shans për të konkurruar me Apple Pay (që tashmë punon në desktop dhe celular) dhe shërbime të tjera të pagesave mobile. Sfida, sigurisht, qëndron në marrjen e qindra mijëra tregtarëve për të shtuar butonin e ri 'Blej me Google Pay' në format e tyre të arkave.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Google Pay për desktop dhe iOS
Google Pay për desktop dhe iOS
https://2.bp.blogspot.com/-KGG4sfIArkg/WuqulOYtdvI/AAAAAAAADOY/UjGH05jSbfIyxfaJVkBUcvst8F5zLWpOwCLcBGAs/s640/Google%2BPay%2Bp%25C3%25ABr%2Bdesktop%2Bdhe%2BiOS%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-KGG4sfIArkg/WuqulOYtdvI/AAAAAAAADOY/UjGH05jSbfIyxfaJVkBUcvst8F5zLWpOwCLcBGAs/s72-c/Google%2BPay%2Bp%25C3%25ABr%2Bdesktop%2Bdhe%2BiOS%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/05/google-pay-per-desktop-dhe-ios.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/05/google-pay-per-desktop-dhe-ios.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy