Tani në Snapchat mund kryeni biseda audio dhe vidoe ne grup | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Tani në Snapchat mund kryeni biseda audio dhe vidoe ne grup

Snapchat po zgjeron funksionalitetin e tij të bisedve audio e video në grup. 
Deri në 32 persona në të njëjtën kohë mund të marrin pjesë në thirrjet audio, kurse në një bisedë video njëkohësisht mund të marrin pjesë 16 persona.

Funksjoni i bisedave në grup me video me 16 persona do të publikohet për përdoruesit e aplikacionit duke filluar nga kjo javë, sipas njoftimit të blogut të Snap Inc. 
Gjithashtu Snapchat do të vendos mënyrën e etiketimit me @ ashtu si facebook dhe Twitter .

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Tani në Snapchat mund kryeni biseda audio dhe vidoe ne grup
Tani në Snapchat mund kryeni biseda audio dhe vidoe ne grup
https://1.bp.blogspot.com/-L34WGMXA0Bk/WsoEw8pQjMI/AAAAAAAADL4/tBF2t8V7qWA39CgqK5tQcKZ7Y3HiMkZyQCLcBGAs/s640/Tani%2Bn%25C3%25AB%2BSnapchat%2Bmund%2Bkryeni%2Bbiseda%2Baudio%2Bdhe%2Bvidoe%2Bne%2Bgrup%2B%2Bwww.eklips.al%2B.png
https://1.bp.blogspot.com/-L34WGMXA0Bk/WsoEw8pQjMI/AAAAAAAADL4/tBF2t8V7qWA39CgqK5tQcKZ7Y3HiMkZyQCLcBGAs/s72-c/Tani%2Bn%25C3%25AB%2BSnapchat%2Bmund%2Bkryeni%2Bbiseda%2Baudio%2Bdhe%2Bvidoe%2Bne%2Bgrup%2B%2Bwww.eklips.al%2B.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/04/tani-ne-snapchat-mund-kryeni-biseda.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/04/tani-ne-snapchat-mund-kryeni-biseda.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy