Essential Phone | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Essential PhoneEssential Phone është një telefon me sistem android i krijuar nga krijuesi i keti sistemi Andy Rubin .

Ky telefon vjen me një ekran 5.7 inch dhe nuk kufizohet nga një korrniz .
Me një kamer të përparme 8 MP e cila është e vendosur ne krye te ekranit dhe me dy kamera të pasme 13 MP secila .

Gjithashtu në pjesën e pasme të telefonit ndodht dhe sensori i identifikimit me an të gishtave dhe dy pjesë magentike të cilat shërbejn për të vendosur aksesor shtes ashtu si tek Motorola.

Telefoni vjen në katër ngjyra është i përbër nga titan dhe qeramik dhe nuk ka nje logo të stampuar në të .

Ka një proçesor Qualcomm Snapdragon 835 ashtu si versioni Korean i Samsung Galaxy S8 dhe memorie 128 GB .

Është i karikueshëm edhe me Wi-Fi dhe mundë ta bleni edhe me një kamer 360 garadë
.
Ajo çka na bie në sy është se telefonit nuk ka vënd për memori kart dhe as vëmd per kufje 3.5 MM dhe kompania nuk jep garanci që telefoni nuk futë ujë.

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Essential Phone
Essential Phone
https://2.bp.blogspot.com/-82SwZooytk4/WTK9xUl2nPI/AAAAAAAACPc/UF8F1Iyk5P0VhLQRX-_ORptw3e4lx5mywCLcB/s1600/Essential%2BPhone.png
https://2.bp.blogspot.com/-82SwZooytk4/WTK9xUl2nPI/AAAAAAAACPc/UF8F1Iyk5P0VhLQRX-_ORptw3e4lx5mywCLcB/s72-c/Essential%2BPhone.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/06/essential-phone.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/06/essential-phone.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy