Del në treg Samsung Galaxy S8 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Del në treg Samsung Galaxy S8Del në treg me 21 prill Samsung Galaxy S8 dhe S8 plus.
Të dy këto versione të Galaxy S8 nuk e kan më butonin fizik "home" por tashmë është zgjeruar ekrani dhe butoni "home" është i aksesushëm duke prekur mbi ekran.
Ekrani është i harkuar në të dy anët e ti.
Fingerprint është vendosur në pjesën e pasme të telefonit ngjitur me kamerën .
Gjithashtu për sa i përket identifikimit më printimin e syve thuhet se ky versjon ka me pak probleme se parardhësit e ti.
Në këte versjon vjen dhe një ndimës i ri dixhital i cili quhet bixby.
Kamera ka një opsjon të ri i cili të mundëson idntifikimin e objekteve të ndryshme duke i fotopgrafuar.
Ju do të keni mundësin të zgjidhni mes 5 ngjyrave .
Dhe thuhet që do të kushtoj rreth €800
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Del në treg Samsung Galaxy S8
Del në treg Samsung Galaxy S8
https://3.bp.blogspot.com/-u68l2K-UBg0/WOtJy7_ldRI/AAAAAAAACGw/2IUWYnRW-oAbp3efWxv7i-X01tv2SEdqwCLcB/s1600/Samsung%2BGalaxy%2BS8.png
https://3.bp.blogspot.com/-u68l2K-UBg0/WOtJy7_ldRI/AAAAAAAACGw/2IUWYnRW-oAbp3efWxv7i-X01tv2SEdqwCLcB/s72-c/Samsung%2BGalaxy%2BS8.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/04/del-ne-treg-samsung-galaxy-s8.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/04/del-ne-treg-samsung-galaxy-s8.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy