Nintendo Switch | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Nintendo Switch


Nintendo Swtch do të hidhet në treg në dat 3 mars 2017
Do të kushtoj  £ 279.99 ose  $ 299,99

Swtch do të mund të përdoret si paisje dore ose duke e lidhur me televizorin .
Ajo ka dy joystick që janë të çmontueshëm dhe të mntueshëm dukë u bër një ose duke u montuar në ekranin e paisjes duke u kthyer në paisje dorë , gjithashtu ajo ka një joystick të tretë që mun ta blehet e që nuk ndodhet në paketim por mund të jet më i rehatshëm dhe më i leht për tu përdorur gjat lojrave që luhen në televizor

Swtch ka 4 GB RAM , ekran 720p dhe 32GB hapsirGjat prezantimit të Nintendo Switch u prezantua dhe Nintendo Switch Parental Controls .
Aplikacioni i cili i mundëson prindërve që të kontrollojn kohën që fëmija luan në Switch një kontroll që mund te bëhet dhe caktohet për çdo dit të javes .
Ky aplikacjon u lejon prindërve te shohin dhe se çfar lojrash ai po luan ose që do të luaj .
Ky aplikacjon do të jet i vleshëm për të gjitha paisjet  iOS , Android dhe windows .


Çfarë përmban pakoja e Nintendo Switch 

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Nintendo Switch
Nintendo Switch
https://3.bp.blogspot.com/-AGiMGypqtj4/WHs9b3pV3-I/AAAAAAAAAbM/3nanSq6aQ1YU0VleHT1ZHlPU0jxzjHSoQCLcB/s1600/Nintendo-Switch-Mario.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-AGiMGypqtj4/WHs9b3pV3-I/AAAAAAAAAbM/3nanSq6aQ1YU0VleHT1ZHlPU0jxzjHSoQCLcB/s72-c/Nintendo-Switch-Mario.jpg
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/01/nintendo-switch.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/01/nintendo-switch.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy