Xiaomi Mi Mix! | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Xiaomi Mi Mix!


Xiaomi Mi Mix është 6GB RAM dhe 256GB hapsir  ose 4GB RAM dhe 128GB hapsir
Ekrani 6.4-inch
Kushton $ 510, AU $ 680 ose £ 420
Gjendet vetëm në kin ose nga shpërndarës të tretë
Në pamje të par është fantastik por nëse jeni duke menduar për të marrë një, mbajeni në mend se telefonat kineze nuk vijnë me shërbimet e Google instaluar (si Google Maps dhe madje edhe Google Play) dhe pjesët e këmbimit janë pothuaj se të pa gjendëshëmeEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Xiaomi Mi Mix!
Xiaomi Mi Mix!
https://2.bp.blogspot.com/-T0pxhgm2mEw/WC8Hd6H9CvI/AAAAAAAABrM/VEY-B3kDP9ksy1jYoxkr7Q1J4hKBftCJgCLcB/s1600/xiaomi-mi-mix-barra-w782.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-T0pxhgm2mEw/WC8Hd6H9CvI/AAAAAAAABrM/VEY-B3kDP9ksy1jYoxkr7Q1J4hKBftCJgCLcB/s72-c/xiaomi-mi-mix-barra-w782.jpg
eklips.al
https://www.eklips.al/2016/11/xiaomi-mi-mix.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2016/11/xiaomi-mi-mix.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy