Rikthehet NOKIA në 2017 me dy smartphone | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Rikthehet NOKIA në 2017 me dy smartphoneNë Kongresin Botëror të Telefonit që do të mbahet në Barcelonë në fund të shkurtit pritet kthimi i Nokia. Thuhet që do të vijë më dy smartphone .

Zërat e fundit që vijnë nga Kina flasin për një smartphone Android , me një ekran nga 5.2 në 5.5 polsh me rezolucion Quad HD, me kapakë metali, rezistent ndaj ujit, lexues të gjurmëve dixhitale, procesor Snapdragon 820 i Qualcomm dhe fotokamera me lente Carl Zeiss.

Kësaj pajisje do ti bashkangjitet edhe një smartphone më ekonomik, me procesor Snapdragon 400k, 3GB Ram dhe fotokamera të pasme prej 13 megapiksel. Mendoeht edhe ekzistenca e një smartphone të nivelit të ulët, me procesor Snapdragon 200 dhe 1 GB Ram.
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Rikthehet NOKIA në 2017 me dy smartphone
Rikthehet NOKIA në 2017 me dy smartphone
https://3.bp.blogspot.com/--Ilg5hTRgjo/WDqQkzbtFbI/AAAAAAAABsw/vXUDEqNHsGEhny-1XXYqUIIF5PxuNLE9gCPcB/s640/nokia-store.jpg
https://3.bp.blogspot.com/--Ilg5hTRgjo/WDqQkzbtFbI/AAAAAAAABsw/vXUDEqNHsGEhny-1XXYqUIIF5PxuNLE9gCPcB/s72-c/nokia-store.jpg
eklips.al
https://www.eklips.al/2016/11/rikthehet-nokia-ne-2017-me-dy-smartphone.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2016/11/rikthehet-nokia-ne-2017-me-dy-smartphone.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy