Minecraft Earth do të mbyllet në 30 qershor 2021 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Minecraft Earth do të mbyllet në 30 qershor 2021

 

Minecraft Earth do të mbyllet në30 qershor 2021.

Minecraft Earth, loja e realitetit virtual të Mojang, do të mbyllet në 30 qershor 2021.


Në një postim në faqen zyrtare të Minecraft, ekipi i zhvillimit njoftoi se Minecraft Earth do të mbyllet  për shkak të 2 koncepteve thelbësore që loja u krijua, lëvizja e lirë dhe lojë bashkëpunuese, janë bërë praktikisht të pamundura për shkak të pandemisë COVID-19. Ekipi ka "marrë vendimin e vështirë për të alokuar burimet tona në zona të tjera që ofrojnë vlerë për komunitetin Minecraft dhe për t'i dhënë fund mbështetjes për Minecraft Earth në qershor 2021."


Duke filluar nga 6 janari, Mojang po shpërndan azhurnimin përfundimtar të Minecraft Earth që përfshin sa vijon: 

• Heqjen e transaksioneve me para të vërteta 

• Uljen drastike të kostove të "ruby "

• Përfshirjen e gjithë përmbajtjes së pa publikuar aktualisht 

• Reduktimin e kërkesave për kohën e përpunimit dhe shkrirjes 

• Zëvendësimin e zanateve të papërdorura dhe rrit shkrirja me rrezet e rritjes në të njëjtin nivel 

• Dhënia e një sërë artikujsh Krijues të Karaktereve për lojtarët që identifikohen midis 5 janarit dhe 30 qershor


Kushdo që ka bërë qoftë edhe një blerje të vetme në Minecraft Earth do të marrë një kopje falas të Bedrock Edition të Minecraft. Platforma në të cilën do të marrin lojën nuk ishte specifikuar.

Pavarësisht se aftësitë AR të Minecraft Earth janë të krahasueshme me Pokémon GO , mungesa e suksesit të vendosur për shkak të fillimit të saj gjatë pandemisë e bëri atë që mos të ketë asnjë rezultat për të justifikuar zhvillimin e vazhdueshëm.


www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Minecraft Earth do të mbyllet në 30 qershor 2021
Minecraft Earth do të mbyllet në 30 qershor 2021
https://1.bp.blogspot.com/-uAwVpgWCn4Y/X_wP4YtxL5I/AAAAAAAAF3Q/XDi12dF5KCA2izrX14GKYLeF4-fWXCrjQCLcBGAsYHQ/s16000/Minecraft%2BEarth%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bmbyllet%2Bn%25C3%25AB30%2Bqershor%2B2021.%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-uAwVpgWCn4Y/X_wP4YtxL5I/AAAAAAAAF3Q/XDi12dF5KCA2izrX14GKYLeF4-fWXCrjQCLcBGAsYHQ/s72-c/Minecraft%2BEarth%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bmbyllet%2Bn%25C3%25AB30%2Bqershor%2B2021.%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2021/01/minecraft-earth-do-te-mbyllet-ne30.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2021/01/minecraft-earth-do-te-mbyllet-ne30.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy