Skype 8.66 do të mbështesë thirrje në grup me 100 persona | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Skype 8.66 do të mbështesë thirrje në grup me 100 persona

Microsoft ka lëshuar versionin 8.66 të Skype. Gjëja kryesor, pa dyshim është mbështetja e saj e shtuar rishtas për 100 pjesëmarrës në një thirrje të njëkohshme në grup. Ky është dyfishi i kufirit të mëparshëm prej 50 pjesëmarrësish.

Sipas njoftimit zyrtar të Microsoft, ky funksion do të jetë i disponueshëm në Windows, macOS, Linux, Android, iOS si dhe në web faqen e Skype. Gjithashtu në këtë versjon përfshihen dhe rregullimet e defekteve në lidhje me ndërrimin automatik të gjuhës, shkarkimin dhe ngarkimin e skedarëve dhe mesazhet të reja që nuk shfaqen siç duhet në krye të seksionit të Mesazheve të Fundit.

Sipas Microsoft, disa nga përdoruesit e Skype do të jenë në gjendoje ti bashkohen bisedave me 100 pjesëmarrës gjat dy ditëve të ardhëshme.

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Skype 8.66 do të mbështesë thirrje në grup me 100 persona
Skype 8.66 do të mbështesë thirrje në grup me 100 persona
https://1.bp.blogspot.com/-muEBsEzpM7o/X7IxCB1F5wI/AAAAAAAAFyc/k8ZCm6b7boofytDNNEs5eeibAimj92anQCLcBGAsYHQ/s16000/Skype%2B8.66%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bmb%25C3%25ABshtes%25C3%25AB%2Bthirrje%2Bn%25C3%25AB%2Bgrup%2Bme%2B100%2Bpersona%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-muEBsEzpM7o/X7IxCB1F5wI/AAAAAAAAFyc/k8ZCm6b7boofytDNNEs5eeibAimj92anQCLcBGAsYHQ/s72-c/Skype%2B8.66%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bmb%25C3%25ABshtes%25C3%25AB%2Bthirrje%2Bn%25C3%25AB%2Bgrup%2Bme%2B100%2Bpersona%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2020/11/skype-866-do-te-mbeshtese-thirrje-ne.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2020/11/skype-866-do-te-mbeshtese-thirrje-ne.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy