Samsung publikoj Galaxy A12 dhe A02S për 2021 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Samsung publikoj Galaxy A12 dhe A02S për 2021

 

Samsung publikoj Galaxy A12 dhe A02S, dy telefona të rinj që do të lançohen vitin e ardhshëm në Evropë. 

A12 është krijuar për të qenë një pasardhës i A11, me një ekran 6.5 inç HD +, me kamerën e përparme 8 megapikselë,dhe kamera e pasme përfsjin një grup kamerash, duke përfshirë një sensor kryesor 48 megapiksel, një ultrawide me 5 megapiksel dhe një palë sensorë 2 megapiksel për të ndihmuar në shkrepjet pë latg dhe afër.
Gjithashtu ka a një procesor okta-core, një sensor të gjurmës së gishtit dhe një bateri 5,000mAh .
A12 vjen në dy mundesi zgjedhje në 32GB memorje dhe 3GB RAM e në 128GB memorje dhe 6GB RAM.

 

A02S është pak më pak mbresëlënës: ka të njëjtin ekran dhe bateri, por me 3 GB RAM dhe 32 GB memorje (megjithëse mund ta zgjeroni hapësirën e ruajtjes me memorikart). Telefoni në kameran e pasme ka një sensor kryesor 13 megapiksel dhe të njëjtin palë sensorë 2 megapikselë si A12. A02S i mungon një sensor i gjurmës së gishtit.


A12 do të kushtoj €179 ($212) për 32GB memorje dhe 3GB RAM, ndërsa për 128GB memorje dhe 6GB RAM do të kushtoj €199 ($236). 

A02S do të kushtoj €150 ($178).


www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Samsung publikoj Galaxy A12 dhe A02S për 2021
Samsung publikoj Galaxy A12 dhe A02S për 2021
https://1.bp.blogspot.com/-SWKMXlgmxTY/X8Snx351LgI/AAAAAAAAFzc/1c7SXiXmfdAVxU7nyYk1JekiGw55gApdACLcBGAsYHQ/s16000/Samsung%2Bpuplikoj%2BGalaxy%2BA12%2Bdhe%2BA02S%2Bp%25C3%25ABr%2B2021%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-SWKMXlgmxTY/X8Snx351LgI/AAAAAAAAFzc/1c7SXiXmfdAVxU7nyYk1JekiGw55gApdACLcBGAsYHQ/s72-c/Samsung%2Bpuplikoj%2BGalaxy%2BA12%2Bdhe%2BA02S%2Bp%25C3%25ABr%2B2021%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2020/11/samsung-publikoj-galaxy-a12-dhe-a02s.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2020/11/samsung-publikoj-galaxy-a12-dhe-a02s.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy