Samsung publikon listën e paisjeve që do të pranojnë 3 azhornimet e mëdha e të ardhëshme të Android | eklips.al
#btwcss

Samsung publikon listën e paisjeve që do të pranojnë 3 azhornimet e mëdha e të ardhëshme të Android

Në fillim të gushtit, Samsung njoftoi se pajisjet e zgjedhura nga OEM do të pranonin azhornimet e softuerit për tre vitet e ardhshme të versionit Android . Samsung si prodhuesi më i madh i Android, njoftoi se cilat pajisje kanë të drejtë për këtë azhornim.

Çfarë do të thot kjo ?

Për shembull,Galaxy S20, i publikuar në shkurt 2020 që ka OS Android 10, do të marrë mbështetje për tre azhornimi të sistemit operativ duke filluar me Android 11 për t'i dhënë përdoruesve një përvojë telefonike të re e më të mirë. 

Galaxy S20 do të jetë gjithashtu pajisjet e para Galaxy që do të marrin azhornimin Android 11 gjatë këti viti.


Pajisjet që do të përfitojnë këtë azhornim:

Seritë Galaxy S : Galaxy S20 Ultra 5G, S20 Ultra, S20 + 5G, S20 +, S20 5G, S20 përveç S10 5G, S10 +, S10, S10e, S10 Ll dhe pajisjet e ardhshme të serive S

Seritë Galaxy Note : Galaxy Note20 Ultra 5G, Note20 Ultra, Note20 5G, Note20, Note10 + 5G, Note10 +, Note10 5G, Note10, Note10 Lite dhe pajisjet e ardhshme të serive të Note

Pajisjet e palosshme Galaxy : Galaxy Z Fold2 5G, Z Fold2, Z Flip 5G, Z Flip, Fold 5G, Fold dhe pajisjet e ardhshme të serive Z

Galaxy A seri : Galaxy A71 5G, A71, A51 5G, A51, A90 5G dhe pajisjet e ardhshme të serive A

Tableta : Galaxy Tab S7 + 5G, Tab S7 +, Tab S7 5G, Tab S7, Tab S6 5G, Tab S6, Tab S6 Lite dhe pajisjet e ardhshme të serive Tab


www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,279,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,GZA,35,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,171,MAKINA MOTORRA,14,MobileApp,2,Paisje e Software,67,photoshop,2,Pyet eklipsin,57,SHKARKO,3,Software,2,Teknologji,123,telefona,47,Tutoriale,58,video,75,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Samsung publikon listën e paisjeve që do të pranojnë 3 azhornimet e mëdha e të ardhëshme të Android
Samsung publikon listën e paisjeve që do të pranojnë 3 azhornimet e mëdha e të ardhëshme të Android
https://1.bp.blogspot.com/-E6coFQD32-o/Xz56yyNKtCI/AAAAAAAAFvc/ZQYrG0Y_ZP87qdynww9c-SvzGww5absBgCLcBGAsYHQ/d/Samsung%2Bpublikon%2Blist%25C3%25ABn%2Be%2Bpaisjeve%2Bq%25C3%25AB%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bpranojn%25C3%25AB%2B3%2Bazhornimet%2Be%2Bm%25C3%25ABdha%2Be%2Bt%25C3%25AB%2Badhshme%2Bt%25C3%25AB%2BAndroid%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-E6coFQD32-o/Xz56yyNKtCI/AAAAAAAAFvc/ZQYrG0Y_ZP87qdynww9c-SvzGww5absBgCLcBGAsYHQ/s72-c-d/Samsung%2Bpublikon%2Blist%25C3%25ABn%2Be%2Bpaisjeve%2Bq%25C3%25AB%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bpranojn%25C3%25AB%2B3%2Bazhornimet%2Be%2Bm%25C3%25ABdha%2Be%2Bt%25C3%25AB%2Badhshme%2Bt%25C3%25AB%2BAndroid%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2020/08/samsung-publikon-listen-e-paisjeve-qe.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2020/08/samsung-publikon-listen-e-paisjeve-qe.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy