MSN.com dhe Microsoft News do të zëvëndësojnë gazetarët me AI | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

MSN.com dhe Microsoft News do të zëvëndësojnë gazetarët me AI

MSN.com dhe Microsoft News do të zëvëndësojnë gazetarët me AI
MSN.com dhe Microsoft News app tani do të përdorin inteligjensën artificiale për të publkuarm përzgjedhur lajmet nga gazeta të ndryshme.
Microsoft ka përdorur gazetar për të rishkruar ose thjesht për të ripublikiuar lajme në MSN dhr Microsoft News.
AI (iteligjensa artificiale) që do të përdoret do të jetë në gjendje ti përzgjedhë artikujt e më pas ti publikojë ato.

Një zëdhënës i Microsoft tha: "Si të gjitha kompanitë, ne vlerësojmë rregullisht biznesin tonë. Kjo mund të rezultojë në rritje të investimeve në disa vende dhe herë pas here, ri-vendosje në të tjera. Këto vendime nuk janë rezultat i pandemisë aktuale".

Përdoruesit e MSN.com dhe aplikacionin Microsoft News mund të mos vërejnë menjëherë ndonjë ndryshim, pashmangshmërisht do të ketë ndonjë ndryshim në përmbajtjen e artikujve të zgjedhur të lajmeve .

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: MSN.com dhe Microsoft News do të zëvëndësojnë gazetarët me AI
MSN.com dhe Microsoft News do të zëvëndësojnë gazetarët me AI
MSN.com dhe Microsoft News do të zëvëndësojnë gazetarët me AI
https://1.bp.blogspot.com/-g4ClG9kHniI/XtjCdS3Js-I/AAAAAAAAFms/oSNXNB9lDs0UEe1CSwr2TeHF0keHQm5BACK4BGAsYHg/d/MSN.com%2Bdhe%2BMicrosoft%2BNews%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bz%25C3%25ABv%25C3%25ABnd%25C3%25ABsojn%25C3%25AB%2Bgazetar%25C3%25ABt%2Bme%2BAI%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-g4ClG9kHniI/XtjCdS3Js-I/AAAAAAAAFms/oSNXNB9lDs0UEe1CSwr2TeHF0keHQm5BACK4BGAsYHg/s72-c-d/MSN.com%2Bdhe%2BMicrosoft%2BNews%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bz%25C3%25ABv%25C3%25ABnd%25C3%25ABsojn%25C3%25AB%2Bgazetar%25C3%25ABt%2Bme%2BAI%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2020/06/msncom-dhe-microsoft-news-do-te.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2020/06/msncom-dhe-microsoft-news-do-te.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy