Google Meet falas, me limit kohor 60 minuta | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Google Meet falas, me limit kohor 60 minuta

Në një përpjekje për të vënë në dispozicion një zgjidhje tjetër për video konferenca në internet  me shumë njerëz, Google ka njoftuar se shërbimi i tij i takimit me video Meet me pagsë, tani do të jetë i disponueshëm falas për këdo që ka një llogari Google.

Njoftimi vjen përmes një postimi zyrtar në blog nga Zëvendës Presidenti dhe Drejtori i Përgjithshëm i G Suite, Javier Soltero. Soltero thotë se: "ky veprim u frymëzua nga mënyra se si video konferencat i kanë bashkuar njerëzit në një distancimi të pashembullt shoqëror në vazhdën e COVID-19. Megjithatë, ky ndryshim nuk është i kufizuar në muajt e ardhshëm."

Për dallim nga Google Duo ose Hangouts , Google Meet është krijuar për nevoja më të mëdha dhe / ose më shumë konferenca profesionale të drejtuara drejt ndërmarrjes dhe arsimit. Thënë kështu, përdorimi i përditshëm i Meet është rritur me mbi 30 herë më shumë se niveli i mëparshëm që nga janari i këtij viti. Vënia në dispozicion falas, pritet që të rrisi në mënyrë eksponenciale.

Google Meet nuk do të lejojë përdorues pa llogari në Google të bashkohen në video konferencat e Google Meet, pa krijuar nga llogari. Kjo është për të siguruar që Meet të sigurojë një shërbim sa më të sigurtë.

Për të mësuar si të krijoni një llogari në google klikoni këtu

Google Meet do të jetë i disponueshëm me kufizimin prej 60 minuta për thirrje në video konferencë. Google Meet mund të përdorni duke shkuar në meet.google.com .

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Google Meet falas, me limit kohor 60 minuta
Google Meet falas, me limit kohor 60 minuta
https://1.bp.blogspot.com/-a9coKl8rNYo/Xq8XEqj1hPI/AAAAAAAAFhQ/07P4wGBZf-o8s1E101jpNjddrD-GtRinQCLcBGAsYHQ/s1600/Google%2BMeet%2Bfalas%252C%2Bme%2Blimit%2Bkohor%2B60%2Bminuta%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-a9coKl8rNYo/Xq8XEqj1hPI/AAAAAAAAFhQ/07P4wGBZf-o8s1E101jpNjddrD-GtRinQCLcBGAsYHQ/s72-c/Google%2BMeet%2Bfalas%252C%2Bme%2Blimit%2Bkohor%2B60%2Bminuta%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2020/05/google-meet-falas-me-limit-kohor-60.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2020/05/google-meet-falas-me-limit-kohor-60.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy