Unity engine falas deri më 20 qershor 2020 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Unity engine falas deri më 20 qershor 2020

Unity po ofron më shumë mundësi për ata që kërkojnë të mësojnë aftësi të reja gjatë pandemis COVID-19, Unity Technologies po ofron akses falas në qindra orë materiale mësimore për eponymous engine.

Nga tani e deri në 20 qershor, çdokush mund të regjistrohet dhe të përdorë të gjitha burimet e të mësuarit në www.Learn.unity.com falas. Unity Learn ka mbi 350 orë si për mësime me forma të shkurtra ashtu edhe në forma të gjata, projekte praktike dhe kurse teknike për të ndihmuar këdo që është i interesuar të përdorë unity për të fuqizuar lojën e tyre të ardhshme.
Disa nga lojrat që kan per bazë Ynity janë : Disco Elysium dhe Untitled Goose Game, gjithashtu dhe lojëra me buxhet të madh Call of Duty  dhe Mario Kart Tour,

Unity është i disponueshëm për Windows dhe macOS falas dhe me pages për studentë, individë dhe biznese të vogla .
Vizitoni www.store.unity.com .


www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Unity engine falas deri më 20 qershor 2020
Unity engine falas deri më 20 qershor 2020
https://1.bp.blogspot.com/-2CNHO53yh2Y/Xoo7X47rB9I/AAAAAAAAFbk/hk9-we4m76gpo7vI3O3q487XB4CKqqgJQCLcBGAsYHQ/s1600/Unity%2Bengine%2Bfalas%2Bderi%2Bm%25C3%25AB%2B20%2Bqershor%2B2020%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-2CNHO53yh2Y/Xoo7X47rB9I/AAAAAAAAFbk/hk9-we4m76gpo7vI3O3q487XB4CKqqgJQCLcBGAsYHQ/s72-c/Unity%2Bengine%2Bfalas%2Bderi%2Bm%25C3%25AB%2B20%2Bqershor%2B2020%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2020/04/unity-engine-falas-deri-me-20-qershor.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2020/04/unity-engine-falas-deri-me-20-qershor.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy