Skype Meet Now thirrje konferencash falas | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Skype Meet Now thirrje konferencash falas

Si ravalitet ndaj Zoom, dhe me kohë duke marrë parasysh dhe polemikat e fundit të Zoom për sigurinë, Microsoft ka njoftuar dhe nisur thirrje konferencash falas përmes shërbimit të Skype VOIP që nuk kërkon të regjistroheni me ndonjë llogari.

Tipari, që Microsoft po e quan "Meet Now", përshkruhet  në një artikull zyrtar së mbështetjes, si një mënyrë e thjeshtë për "të vendosur një hapësirë ​​bashkëpunimi dhe për të ftuar të dy kontaktet Skype dhe miqtë ose familjen që nuk janë në Skype". I vetmi person që ka nevojë për një llogari Skype për të bërë takimin është hosti, por që mundë të identifikohesh dhe si i panjohur duke shkruar vetem emrin tuaj.

Si funksjonon

Hapi 1: Gjeneroni një lidhje unike të thirrjes me një klik, duke vizituar www.skype.com/en/free-conference-call .
Hapi 2: Ndani lidhjen me këdo që dëshironi të merrni pjesë në takim.
Hapi 3: Të anketuarit mund të klikojnë në lidhjen e gjeneruar në mënyrë që të bashkohen.

Të gjitha telefonatat e takimit mund të regjistrohen dhe ruhen në serverët e Microsoft për 30 ditë. Meet Now gjithashtu mbështet mjegullimin e sfondit për të gjithë pjesëmarrësit dhe ndarjen në ekran. Këto takime "Meet Now" janë të ndryshme nga funksionalitetet e Skype në Grupet dhe bisedave standarte.
Gjithashtu ky shërbim mundë të përdoret për të zhvilluar mësim online

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Skype Meet Now thirrje konferencash falas
Skype Meet Now thirrje konferencash falas
https://1.bp.blogspot.com/-sESdW1pDMNw/Xo2wQ71c4ZI/AAAAAAAAFbw/SG3-7VVNmDE8gMoxeduxRlcsnHAGfAryQCLcBGAsYHQ/s1600/Skype%2BMeet%2BNow%2Bthirrje%2Bkonferencash%2Bfalas%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-sESdW1pDMNw/Xo2wQ71c4ZI/AAAAAAAAFbw/SG3-7VVNmDE8gMoxeduxRlcsnHAGfAryQCLcBGAsYHQ/s72-c/Skype%2BMeet%2BNow%2Bthirrje%2Bkonferencash%2Bfalas%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2020/04/skype-meet-now-thirrje-konferencash.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2020/04/skype-meet-now-thirrje-konferencash.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy