Tashmë ju nuk nund të regjistroheni në Messenger pa krijuar një llogari në Facebook | eklips.al
#btwcss

Tashmë ju nuk nund të regjistroheni në Messenger pa krijuar një llogari në Facebook

Gjigandi i rrjetit social Facebook ka vendosur që tashmë çdo kush që dëshiron të përdorë shërbimin e Facebook Messenger duhet të hap më par një llogari në Facebook.

Më parë, çdo kushdo që dëshironte të përdorte Messenger, mund të anashkalonte regjistrimin në Facebook duke përdorur vetëm numrin e tyre të telefonit për t'u regjistruar në Messenger.

Deklarat e Facebook
"Nëse jeni përdorues i ri në Messenger, do të vini re se keni nevojë për një llogari në Facebook për të biseduar me miqtë dhe të afërmit. Ne zbuluam se shumica e njerëzve që përdorin Messenger tashmë kan një llogari në Facebook dhe ne duam të thjeshtojmë procesin. Nëse tashmë përdorni Messenger pa një llogari në Facebook,  ju nuk keni nevojë të bëni asgjë. "

Megjithëse është e pasigurt se përse ky ndryshimi po ndodh tani, mendohet të ketë të bëjë me unifikimin e ardhshëm të infrastrukturës së mesazheve që fuqizon Messenger, WhatsApp dhe funksionimin e mesazheve në Instagram si një paltformë e përbashkët. Kjo kërkesë e llogarisë mund të bëjë të mundur zbatimin e sistemeve të nevojshme për kriptimin nga fundi në fund dhe mesazheve ndër-rrjetore.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,279,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,GZA,35,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,171,MAKINA MOTORRA,14,MobileApp,2,Paisje e Software,67,photoshop,2,Pyet eklipsin,57,SHKARKO,3,Software,2,Teknologji,123,telefona,47,Tutoriale,58,video,75,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Tashmë ju nuk nund të regjistroheni në Messenger pa krijuar një llogari në Facebook
Tashmë ju nuk nund të regjistroheni në Messenger pa krijuar një llogari në Facebook
https://1.bp.blogspot.com/-l_FJjyIV_K8/XhsAsgbGZWI/AAAAAAAAFM0/SrsjF0J_OgsM3eV7Q7oRFuW53jQibFiEgCLcBGAsYHQ/s1600/Tashm%25C3%25AB%2Bju%2Bnuk%2Bnund%2Bt%25C3%25AB%2Bregjistroheni%2Bn%25C3%25AB%2BMessenger%2Bpa%2Bkrijuar%2Bnj%25C3%25AB%2Bllogari%2Bn%25C3%25AB%2BFacebook%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-l_FJjyIV_K8/XhsAsgbGZWI/AAAAAAAAFM0/SrsjF0J_OgsM3eV7Q7oRFuW53jQibFiEgCLcBGAsYHQ/s72-c/Tashm%25C3%25AB%2Bju%2Bnuk%2Bnund%2Bt%25C3%25AB%2Bregjistroheni%2Bn%25C3%25AB%2BMessenger%2Bpa%2Bkrijuar%2Bnj%25C3%25AB%2Bllogari%2Bn%25C3%25AB%2BFacebook%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2020/01/tashme-ju-nuk-nund-te-regjistroheni-ne.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2020/01/tashme-ju-nuk-nund-te-regjistroheni-ne.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy