Plex ofron falas filma dhe TV në mbi 200 vende | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Plex ofron falas filma dhe TV në mbi 200 vende

Plex ka njoftuar dhe lëshuar shërbimin falas për filma dhe TV në mbi 200 vende.
Ekipi i zhvillimit të Plex në një postim në blog zyrtar theksoi se shërbimi do të ofrohet në më shumë vende sesa çdo shërbim tjetër falas i transmetimit deri më tani.


Në këtë shërbim do te shfaqen rreklama, si nje form pagese për shërbimn e ofruar
Përfshirë dhe përforuesit me Plex Passes (me pages) do të duhet të shikojnë rreklama për përmbajtjen e dhënë falas.

 Si mund të shikoj falas filma dhe TV në Plex? 
Kliko mbi linkun e më poshtem
www.plex.tv/watch-free

Vendet qe ofrohet ky shërbim
Afrika
Australi
Kinë
Evropë
Indi
Japoni
Amerika Latine
Zelanda e Re
Rusi
Shtetet e Bashkuara


www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Plex ofron falas filma dhe TV në mbi 200 vende
Plex ofron falas filma dhe TV në mbi 200 vende
https://1.bp.blogspot.com/-3sPjEUtWS0E/XeoqLw_13NI/AAAAAAAAFHw/F2HrDdqYthQoH8QYsPVQFwLk5JHsS37DwCLcBGAsYHQ/s1600/Plex%2Bofron%2Bfalas%2Bfilma%2Bdhe%2BTV%2Bn%25C3%25AB%2Bmbi%2B200%2Bvende%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-3sPjEUtWS0E/XeoqLw_13NI/AAAAAAAAFHw/F2HrDdqYthQoH8QYsPVQFwLk5JHsS37DwCLcBGAsYHQ/s72-c/Plex%2Bofron%2Bfalas%2Bfilma%2Bdhe%2BTV%2Bn%25C3%25AB%2Bmbi%2B200%2Bvende%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/12/plex-ofron-falas-filma-dhe-tv-ne-mbi.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/12/plex-ofron-falas-filma-dhe-tv-ne-mbi.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy