PayPal do të blej Honey për 4 miliardë $ | eklips.al
#btwcss

PayPal do të blej Honey për 4 miliardë $

Honey do ti shitet gjigandi të pagesave online PayPal për 4 miliardë dollarë, u njoftua nga të dy kompanitë të mërkurën 20 nëntor 2019.

 Çfar është Honey ? 
 Honey është një plugin që ju siguron se po merrni marrëveshjen më të mirë të mundshme kur bleni online.
Në deklaratat e bëra nga PayPal Holdings, Inc. dhe Honey Science Corporation, kompanitë kanë rënë dakord për blerjen për rritje të ndërsjellë. Arsyejet e PayPal për blerjen e Honey mund të mos jenë të qarta për momentin, megjithëse njoftimi i blerjes së Honey shpjegon se PayPal është kompania më e mirë për të ndihmuar Honey të arrijë potencialin e tij. Ata citojnë misionin e PayPal, "të demokratizojnë shërbimet financiare dhe të fuqizojnë të gjithë për të përmirësuar performancën e tyre financiar".

Me 17 milion përdorues dhe 350 punonjës, Honey beson se kjo blerje do të ndihmojë në përshpejtimin e rritjes së saj. Thënë kështu, plani afatshkurtër për Honey është të qëndrojë gjatë dhe të mbajë pluginin e tij për Google Chrome , Microsoft Edge dhe Mozilla Firefox . Ju mund te shkarkoni pluginin duke vizituar joinhoney.com.
Selia dhe punonjësit e saj do të qëndrojnë në Los Angeles, California.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,279,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,GZA,35,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,171,MAKINA MOTORRA,14,MobileApp,2,Paisje e Software,67,photoshop,2,Pyet eklipsin,57,SHKARKO,3,Software,2,Teknologji,123,telefona,47,Tutoriale,58,video,75,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: PayPal do të blej Honey për 4 miliardë $
PayPal do të blej Honey për 4 miliardë $
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjwKl81ZRSGE0HxLLbeA3zRzlG0XLrgErpfXWSfAKyg5pcdxyN4l0aXlEezI3GV-VSzDjdkLcN0hnLH6dcHRjiwa_s1KEkLTNKN2AQFxSWXsbXylUnZZMhB_NGQBzWsYK-ug-HDGSTVfRfZ/s1600/PayPal+do+t%25C3%25AB+blej+Honey+p%25C3%25ABr+4+miliard%25C3%25AB+%2524++++www.eklips.al.png
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjwKl81ZRSGE0HxLLbeA3zRzlG0XLrgErpfXWSfAKyg5pcdxyN4l0aXlEezI3GV-VSzDjdkLcN0hnLH6dcHRjiwa_s1KEkLTNKN2AQFxSWXsbXylUnZZMhB_NGQBzWsYK-ug-HDGSTVfRfZ/s72-c/PayPal+do+t%25C3%25AB+blej+Honey+p%25C3%25ABr+4+miliard%25C3%25AB+%2524++++www.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/11/paypal-do-te-blej-honey-per-4-miliarde.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/11/paypal-do-te-blej-honey-per-4-miliarde.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy