Motorola mund të publikoj së shpejti Moto E6 Play | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Motorola mund të publikoj së shpejti Moto E6 Play

Seria Moto E6 e Motorola është si një aparat fotografik me çmim të lirë me sistem operativ Android. Por sipas njoftimeve të reja nga faqja e internetit gjermane Mobielkopen , seria E6 do të marrë një dizajn të lëmuar të ngjashëm me versjonet e më parshme Play të Motorola.

Linja E6 mund të marrë versionin e saj të Play në fund të këti viti. Siç theksohet nga Android Central , Play mund të kete një ekran 18: 9 si dhe një portë Micro USB për karikim dhe një fole për kufje 3.5 mm, që do ta dallonte atë nga E6 Plus. Android Central gjithashtu vë në dukje vendosjen e kamerës dhe mungesën e sistemit me lente të dyfishtë Plus.
Ky telefon mund të jetë në ngjyr të zezë me shkëlqim dhe blu në mente me shkëlqim.

E6 standart që doli këtë verë si një telefon Android ne çmim të lirë ishte i vetmi i kësaj serie, ndryshe nga E5 e vitit të kaluar, i cili erdhi në një versjonin standart E5, më pas Play dhe Plus.
E6 ishte modeli i vetëm në dispozicion deri në versjonin E6 Plus që u publikua këtë shtator , i cili u vu në dispozicion vetëm për klientët Evropianë dhe të Amerikës së Jugut.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Motorola mund të publikoj së shpejti Moto E6 Play
Motorola mund të publikoj së shpejti Moto E6 Play
https://1.bp.blogspot.com/-5i9rUOTnZt4/XbB5VC4aulI/AAAAAAAAFFY/c1c2thwM6No4yw9WY6XVB8dQI4RaK1C7gCLcBGAsYHQ/s1600/Motorola%2Bmund%2Bt%25C3%25AB%2Bpublikoj%2Bs%25C3%25AB%2Bshpejti%2BMoto%2BE6%2BPlay%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-5i9rUOTnZt4/XbB5VC4aulI/AAAAAAAAFFY/c1c2thwM6No4yw9WY6XVB8dQI4RaK1C7gCLcBGAsYHQ/s72-c/Motorola%2Bmund%2Bt%25C3%25AB%2Bpublikoj%2Bs%25C3%25AB%2Bshpejti%2BMoto%2BE6%2BPlay%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/10/motorola-mund-te-publikoj-se-shpejti.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/10/motorola-mund-te-publikoj-se-shpejti.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy