Microsoft Edge do të jetë edhe për Linux | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Microsoft Edge do të jetë edhe për Linux

Ekipi i zhvillimit të Microsoft Edge është duke kërkuar ide dhe këshilla për mënyrën se si përdoruesit e Linux e përdorin kërkimin në web

Në një postim në Twitter, Sean Larkin nga ekipi i zhvilluesve të Microsoft Edge kërkoi nga çdo zhvillues që përdor Linux, të plotësojë një studim të organizuar nga Microsoft Office Suite në mënyrë që të ndihmojë me disa ide dhe sygjerime se si mund të jetë Microsoft Edge ne Linux. 

Kliko këtu për të parë ose plotësuar pyetësorin

Kjo kërkesë ndihme vjen disa muaj pas u njoftua se Chromium Edge i ri jo vetëm që do të jetë i disponueshëm në Windows 10 , Android dhe iOS , por edhe në macOS ,Windows 7 dhe natyrisht në Linux.

Nuk është caktuar asnjë datë për zhvillimin dhe lëshimin e Microsoft Edge në sistemet operative Linux.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Microsoft Edge do të jetë edhe për Linux
Microsoft Edge do të jetë edhe për Linux
https://1.bp.blogspot.com/-ijrW4hWjCG0/XZTXwiIFThI/AAAAAAAAFD4/x1256SM4iegqXPyN5kEz9GrkGHlIQDzaQCLcBGAsYHQ/s1600/Microsoft%2BEdge%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bjet%25C3%25AB%2Bedhe%2Bp%25C3%25ABr%2BLinux%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-ijrW4hWjCG0/XZTXwiIFThI/AAAAAAAAFD4/x1256SM4iegqXPyN5kEz9GrkGHlIQDzaQCLcBGAsYHQ/s72-c/Microsoft%2BEdge%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bjet%25C3%25AB%2Bedhe%2Bp%25C3%25ABr%2BLinux%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/10/microsoft-edge-do-te-jete-edhe-per-linux.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/10/microsoft-edge-do-te-jete-edhe-per-linux.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy