LinkedIn publikon LinkedIn Events | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

LinkedIn publikon LinkedIn Events

Rrjeti social i orientuar nga biznesi dhe profesionet, LinkedIn ka njoftuar dhe lëshuar një shërbim të ri për planifikimin e ngjarjeve, të quajtur LinkedIn Events.

Një postim në blogun zyrtar të LinkedIn njoftoi që ky shërbim është i disponueshëm në të gjithë botën, Kryetari i LinkedIn në Indi Ajay Datta i produkteve detajoi kollajësinë dhe lehtësinë e përdorimit të kësaj veçorie. Ai dha udhëzimet e mëposhtme se si të krijoni një ngjarje në LinkedIn:

"Si fillim hapni "Community" që ndodhet në anën e majtë të newsfeed dhe klikoni + Create. Next, më pas do t'ju duhet të jepni një përshkrim, një datë dhe kohë, një vend, dhe pastaj të ftoni kontaktet tuaja duke përdorur filtra të tillë si vendndodhja, kompani, industri dhe arsimi"
Përveç se mund të ftohen në ngjarje, përdoruesit e LinkedIn gjithashtu mund të kërkojnë ngjarje publike duke hapur services Community.

Në një farë mënyre, LinkedIn Events është mjaft e ngjashme me tiparin që ofron rrjeti social Facebook.  LinkedIn Events mendohet se do të arri 645 milion përdoruesve në ditët e ardhshme. LinkedIn publikoi një përmbledhje të veçorive të ngjarjeve të saj në Qendrën e Ndihmës KLIKO KËTU .


www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: LinkedIn publikon LinkedIn Events
LinkedIn publikon LinkedIn Events
https://1.bp.blogspot.com/-HFGyS-4LKYY/XanzhHeclMI/AAAAAAAAFEw/SRHroJ65MRsWxqiuDOFo645bciXH_9ZAwCLcBGAsYHQ/s1600/LinkedIn%2Bpublikon%2BLinkedIn%2BEvents%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-HFGyS-4LKYY/XanzhHeclMI/AAAAAAAAFEw/SRHroJ65MRsWxqiuDOFo645bciXH_9ZAwCLcBGAsYHQ/s72-c/LinkedIn%2Bpublikon%2BLinkedIn%2BEvents%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/10/linkedin-publikon-linkedin-events.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/10/linkedin-publikon-linkedin-events.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy