Rockstar publikon Rockstar Games Launcher për Windows, GTA San Andreas FALAS | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Rockstar publikon Rockstar Games Launcher për Windows, GTA San Andreas FALAS


Rockstar ka publikuar Rockstar Games Launcher një program për bibliotekën e saj të lojërave në Windows. Lajmi u publikua në faqen zyrtare të Rockstar Games, Launcher-i është ju jep mundësinë përdoruesve të akses të shpejt dhe të kënë koleksionin e tyre PC Rockstar Games në një vend të vetëm.
Rockstar Games Launcher do të ketë ruajtje në cloud dhe azhurnimin automatik për lojëra të tilla si Grand Theft Auto .

The Rockstar Games Launcher është një tjetër programues i dedikuar për zhvillues pas pëlqimeve të Bethesda Launcher , Ubisoft's Uplay dhe Battle.net App nga Blizzard. Këto programe lejojnë që zhvilluesit të marrin 100% të të ardhurave nga shitjet dixhitale e lojërave të tyre, duke anashkaluar zbritjen e shumës së parave prej 30% nga kompanit e shitjeve të lojrave, si dhe dyqane të njohura si Steam dhe GOG.com .

Lista e lojrave që do të ofrohen nga Rockstar Games Launcher:

 1. Grand Theft Auto V
 2. Max Payne 3
 3. L.A. Noire
 4. Bully: Scholarship Edition
 5. Grand Theft Auto III
 6. Grand Theft Auto: Vice City
 7. Grand Theft Auto: San Andreas ( FALAS )Lista e lojrave që nuk ofrohen për momentin nga Rockstar Games Launcher:

 1. Grand Theft Auto IV
 2. Grand Theft Auto: Episodi nga Liberty City
 3. Grand Theft Auto 2
 4. Grand Theft Auto
 5. Max Payne
 6. Max Payne 2: Fall of Max Payne
 7. Manhunt
 8. Midnight Club 2


Si pjesë e promovimit për Rockstar Games Launcher, përdoruesit që shkarkojnë programin nga faqja zyrtare e Rockstar do të jenë në gjendje të shkarkojnë Grand Theft Auto: San Andreas falas dhe ta kenë atë përgjithmonë të regjistruar në llogarinë e tyre Rockstar Social Club. Nuk është dhënë asnjë datë për afatin e përfundimit që mund të shkarkojnë GTA San Andreas FALAS .

KLIKO KËTU për të shkarkuar Rockstar Games Launcher


www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Rockstar publikon Rockstar Games Launcher për Windows, GTA San Andreas FALAS
Rockstar publikon Rockstar Games Launcher për Windows, GTA San Andreas FALAS
https://1.bp.blogspot.com/-5QCB5X_QncY/XYOoYeg5DDI/AAAAAAAAFB8/jcdFyOWJHREofrfwLkCKyPrEjmHNFq4kQCLcBGAsYHQ/s1600/Rockstar%2Bpublikon%2BRockstar%2BGames%2BLauncher%2Bp%25C3%25ABr%2BWindows%252C%2BGTA%2BSan%2BAndreas%2BFALAS%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-5QCB5X_QncY/XYOoYeg5DDI/AAAAAAAAFB8/jcdFyOWJHREofrfwLkCKyPrEjmHNFq4kQCLcBGAsYHQ/s72-c/Rockstar%2Bpublikon%2BRockstar%2BGames%2BLauncher%2Bp%25C3%25ABr%2BWindows%252C%2BGTA%2BSan%2BAndreas%2BFALAS%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/09/rockstar-publikon-rockstar-games.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/09/rockstar-publikon-rockstar-games.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy