Google publikon Google Play Pass | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Google publikon Google Play Pass

Google ka publikuar shërbimi e ri që e quan Google Play Pass. Në një postim në blogun zyrtar , Menaxheri i Produkteve të Google Play Group, Austin Shoemaker përshkruan shërbimin si akses në 350 lojëra dhe aplikacione që janë "të zhbllokuar", që do të thotë se asnjë prej aplikacioneve nuk do të përfshijë reklama, blerje brenda aplikacionit ose kosto parësore .

Ky publikim vjen disa ditë pasi Apple ka publikuar shërbimin e saj Apple Arcade, po me të njëjtin çmim prej 5 dollarësh në muaj. Gjithashtu si Apple Arcade edhe Google Play Pass lejojnë krijimin e një grupi me deri në 5 persona) të shkarkojnë dhe luajnë bibliotekat e tyre pa pasur nevojë të paguajnë ndonjë tarifë shtesë.

Shërbimi i ri do të hapet nga Google Play Store me një buton që do të quhet "Play Pass", kushtuar lojërave dhe aplikacioneve që janë pjes e Google Play Pass. Këto aplikacione gjithashtu do të etiketohen me "etiketa" në faqet e tyre individuale të Play Store.

Për të promovuar Google Play Pass, Google po ofron këtë shërbim për 2 dollarë në vitin e parë. Përdoruesit e Google Play Store mund ta provojnë këtë shërbim falas për 10 ditë. Google Play Pass është në dispozicion vetëm për pajisjet inteligjente dhe laptopët të Android .

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Google publikon Google Play Pass
Google publikon Google Play Pass
https://1.bp.blogspot.com/-yC-UkkpnTXI/XYn6B2441fI/AAAAAAAAFC8/2N6zxr7JXvMhwCowuoOCTJXry89UxXkqACLcBGAsYHQ/s1600/Google%2Bpublikon%2BGoogle%2BPlay%2BPass%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-yC-UkkpnTXI/XYn6B2441fI/AAAAAAAAFC8/2N6zxr7JXvMhwCowuoOCTJXry89UxXkqACLcBGAsYHQ/s72-c/Google%2Bpublikon%2BGoogle%2BPlay%2BPass%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/09/google-publikon-google-play-pass.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/09/google-publikon-google-play-pass.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy