Apple do të zbulojë iPhone 11 në 10 Shtator | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Apple do të zbulojë iPhone 11 në 10 Shtator

Mendohet se iPhone-t e rinj do të quhen iPhone 11, iPhone 11 Pro Plus dhe iPhone 11 Pro Max
Këta telefona thuhet se do të kenë një port Lightning ,një grup kamerash me tre lente në anën e pasme, duke zgjeruar përplasjet e kamerës. Shumica e ndryshimeve të tjera ka të ngjarë të bëhen në pjesën e brendshme të telefonit.

Në këtë ngjarje të Apple do të njoftohet edhe një pasardhës i iPhone XR, dhe thashethemet tregojnë se mund të quhet iPhone 11R. Në krahasim me iPhone 11 Pro, ky model përflitet se përmban një sistem kamerash me lente të dyfishtë.

Gjithashtu do të flitet më shumë rreth iOS 13 dhe macOS Catalina në këtë ngjarje, duke përfshirë datat përkatëse të lëshimit të tyre, dhe ndoshta do të shohim nisjen e shërbimeve TV Apple Plus dhe Apple Arcade. Apple gjithashtu mund të lëshojë disa modele të reja Apple Watch. Një thashethem i kohëve të fundit tregon se dy lloje të reja, qeramike dhe titan. Mund të ketë gjithashtu iPads, përfshirë rifreskime për iPad Pro dhe iPad. Gjithashtu MacBook Pro 16 inç që mund të dalë më vonë këtë vit.


Si ta shikoni aktivitetin e fillimit të iPhone 11 të Apple 11
Kliko këtu


www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Apple do të zbulojë iPhone 11 në 10 Shtator
Apple do të zbulojë iPhone 11 në 10 Shtator
https://1.bp.blogspot.com/-wAdGE7BZ0vI/XXZObdHGGpI/AAAAAAAAFBQ/4i740BoAZMAzg1IMOqA-z7Khrn1MVnhwgCLcBGAs/s1600/Apple%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bzbuloj%25C3%25AB%2BiPhone%2B11%2Bn%25C3%25AB%2B10%2BShtator%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-wAdGE7BZ0vI/XXZObdHGGpI/AAAAAAAAFBQ/4i740BoAZMAzg1IMOqA-z7Khrn1MVnhwgCLcBGAs/s72-c/Apple%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bzbuloj%25C3%25AB%2BiPhone%2B11%2Bn%25C3%25AB%2B10%2BShtator%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/09/apple-do-te-zbuloje-iphone-11-ne-10.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/09/apple-do-te-zbuloje-iphone-11-ne-10.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy