YouTube do të heq mesazhet me 18 shtator | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

YouTube do të heq mesazhet me 18 shtator

Google ka njoftuar se do të heq funksionin e dërgimit të mesazhe në YouTube që nga 18 shtator. Pas kësaj date, ky funksion nuk do të jetë më i disponueshëm.

Faqja e Ndihmës së YouTube njoftoi këtë ndërprerje të ardhshme dhe deklaroi se vendimi për të hequr funksionin ishte me qëllim "që të përqëndrohen në përmirësimin e bisedave publike", me një fokus të veçantë në komentet dhe postimet.


Për ata që duan të ruajnë një kopje të historisë së mesazheve të tyre nga mesazhet direkte të YouTube, Google postoi një artikull tjetër që përshkruan procesin:


  1. Shkoni në këtë faqe Google Takeout Klikoni Këtu
  2. Në seksionin YouTube, zgjidhni "All data included" për të zgjedhur cilat të dhëna doni të mbani. 
  3. Fshij të gjitha të dhënat përveç "Chats". 
  4. Zgjidhni OK. 
  5. Zgjidhni Next step. 
  6. Zgjidhni "Creative archive". 
  7. Do të merrni një email kur arkivi juaj të jetë gati. 
  8. Shkarkoni të gjitha mesazhet tuaja si skedar .zip.


www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: YouTube do të heq mesazhet me 18 shtator
YouTube do të heq mesazhet me 18 shtator
https://1.bp.blogspot.com/-oe0yeCIgxKk/XWDqSVNquWI/AAAAAAAAE-Y/BiqO24OYK5Y9H7Oe3DEUFLLac1ozmx2XwCLcBGAs/s1600/Mesazhet%2Be%2BYouTube%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bnd%25C3%25ABrpriten%2Bm%25C3%25AB%2B18%2Bshtator%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-oe0yeCIgxKk/XWDqSVNquWI/AAAAAAAAE-Y/BiqO24OYK5Y9H7Oe3DEUFLLac1ozmx2XwCLcBGAs/s72-c/Mesazhet%2Be%2BYouTube%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bnd%25C3%25ABrpriten%2Bm%25C3%25AB%2B18%2Bshtator%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/08/youtube-do-te-heq-mesazhet-me-18-shtator.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/08/youtube-do-te-heq-mesazhet-me-18-shtator.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy