Pokémon Masters është publikuar në Android dhe iOS | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Pokémon Masters është publikuar në Android dhe iOS

Kompania Pokémon ka bashkëpunuar me zhvilluesin celular DeNA në mënyrë që të lëshojë një lojë me role për Android dhe iOS të quajtur Pokémon Masters.

I përshkruar si lojë me strategji dhe ndeshje në të dy faqet e internetit zyrtare dhe faqet e dyqaneve të aplikacioneve, Pokémon Masters ndryshon nga të dy linjat kryesore Pokémon në platformat Nintendo dhe spin-off duke vendosur fokus të barabartë në të dy pocket monsters kryesor si dhe trainerët në lojë.

Siç ndodh me shumë video lojëra të publikuar për telefonat inteligjentë nga një shumëllojshmëri e botuesve, Pokémon Masters është një aplikacion falas për tu luajtur që përdor një “gacha” për të stimuluar shpenzimet e përdoruesve. Shifrat fillojnë nga 0,99 dollarë dollarë deri në $ 80 USD për blerje të vetme. Këto blerje janë për "perlat" që lejojnë lojtarët të thërrasin karaktere rastësisht në lojë nga "gacha".

Që nga 24 orë pas lëshimit të tij në të gjithë botën, aktualisht renditet si aplikacioni numër 1 "Aventurë" në iOS App Store, duke mposhtur pëlqimet e Fortnite dhe Roblox .
Loja është aktualisht në dispozicion nëpërmjet dy App Store dhe Google Play Store .

Loja aktualisht mbështet 8 gjuhët e mëposhtme:

Anglisht
Frengjisht
Gjermanisht
Italisht
Japonisht
Koreane
Spanjisht
Kinezisht Tradicionale

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Pokémon Masters është publikuar në Android dhe iOS
Pokémon Masters është publikuar në Android dhe iOS
https://1.bp.blogspot.com/-JS8Cv3B79O4/XWjvD6pGYRI/AAAAAAAAE-w/Eg9aHswSqcUCiK5OsnJpL5OvsBWhoiI1QCLcBGAs/s1600/Pok%25C3%25A9mon%2BMasters%2B%25C3%25ABsht%25C3%25AB%2Bpublikuar%2Bn%25C3%25AB%2BAndroid%2Bdhe%2BiOS%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-JS8Cv3B79O4/XWjvD6pGYRI/AAAAAAAAE-w/Eg9aHswSqcUCiK5OsnJpL5OvsBWhoiI1QCLcBGAs/s72-c/Pok%25C3%25A9mon%2BMasters%2B%25C3%25ABsht%25C3%25AB%2Bpublikuar%2Bn%25C3%25AB%2BAndroid%2Bdhe%2BiOS%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/08/pokemon-masters-eshte-publikuar-ne.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/08/pokemon-masters-eshte-publikuar-ne.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy