OnePlus thotë se TV e tij do të quhet TV OnePlus | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

OnePlus thotë se TV e tij do të quhet TV OnePlus

Pas një periudhe të gjatë diskutimesh dhe kërkimesh, idesh nga kompana, OnePlus më në fund ka zbuluar emrin e TV të saj që quhet TV OnePlus. Një përfaqësues i kompanis konfirmoi emrin në forumet e OnePlus, duke thënë "ne besojmë se nuk ka asnjë emër tjetër që mund të përfaqësojë më së miri vlerën, vizionin dhe krenarinë sesa ta emërtojmë atë me markën tonë."

OnePlus ka zbuluar gjithashtu logon e TV OnePlus, e cila është një logo e OnePlus me fjalën "TV" pranë saj. Për këtë, kompania ishte "frymëzuar nga përparimi klasik gjeometrik, i cili mund të shihet nga kaq shumë forma të artit klasik, siç është simboli i lashtë hindu, mandala dhe tempulli i famshëm i lashtë Grek."
TV OnePlus do të ketë Android dhe do të përdor panelet LED në madhësi midis 43 dhe 75 inç. Disa thashetheme thonë se prodhimi do të fillojnë në fund të shtatorit.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: OnePlus thotë se TV e tij do të quhet TV OnePlus
OnePlus thotë se TV e tij do të quhet TV OnePlus
https://1.bp.blogspot.com/-2PEbB1BN6ic/XVaaXc_NgwI/AAAAAAAAE84/mreLPsjErFAa8gvyYHL7HoEIDOe7CmgLwCLcBGAs/s1600/OnePlus%2Bthot%25C3%25AB%2Bse%2BTV%2Be%2Btij%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bquhet%2BTV%2BOnePlus%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-2PEbB1BN6ic/XVaaXc_NgwI/AAAAAAAAE84/mreLPsjErFAa8gvyYHL7HoEIDOe7CmgLwCLcBGAs/s72-c/OnePlus%2Bthot%25C3%25AB%2Bse%2BTV%2Be%2Btij%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bquhet%2BTV%2BOnePlus%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/08/oneplus-thote-se-tv-e-tij-do-te-quhet.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/08/oneplus-thote-se-tv-e-tij-do-te-quhet.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy