Need for Speed: Heat do të dalë në Nëntor | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Need for Speed: Heat do të dalë në Nëntor

Në një njoftim për shtyp, EA ka njoftuar lojën e re Need for Speed, e cila është zhvilluar edhe një herë nga Ghost Game të cilët kanë qenë në krye të NFS që nga viti 2013 për Need for Speed. Kjo e bën Heat lojën e katërt NFS të krijuar nga Ghost Game.

Ne po japim më shumë opsione se kurrë më parë që lojtarët të jenë unikë dhe ta bëjnë veten të njohur," tha Riley Cooper, Drejtori Kreativ në Ghost Games. "Fansat tanë kanë qenë të qartë se ata duan më shumë makina, më shumë personalizim dhe më shumë sfida, dhe ne jemi duke akorduar në çdo aspekt. Nga stili i personazhit tuaj, deri në performancën e makinës suaj dhe stilin e makinës suaj, ne po ushqejmë krijimtarinë e të gjithëve me këtë lojë të re. 

Sipas Drejtorit Kreativ të studios, ekipi ka dëgjuar reagimet e fansave dhe do të sjellë atë që fansat kanë kërkuar në formën më të madhe të automjeteve dhe opsioneve të përmirësuara e personalizimit të NFS.

Ngjarjet e Need for Speed: Heat do të zhvillohen në Palm City, dhe do të ketë një botë të madhe të hapur për të eksploruar dhe garuar.  Loja do të dalë në 8 Nëntor për PC, PlayStation 4 dhe Xbox One, me abonentët EA Access dhe Origin Access që marrin lojën tre ditë më parë në 5 nëntor.

www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Need for Speed: Heat do të dalë në Nëntor
Need for Speed: Heat do të dalë në Nëntor
https://1.bp.blogspot.com/-Itj00nn_Ma8/XVqU7EKLFRI/AAAAAAAAE90/ddu4RzwxRkA5TiZmuFw3islPCqMtvC3PACLcBGAs/s1600/Need%2Bfor%2BSpeed%2BHeat%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bdal%25C3%25AB%2Bn%25C3%25AB%2BN%25C3%25ABntor%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-Itj00nn_Ma8/XVqU7EKLFRI/AAAAAAAAE90/ddu4RzwxRkA5TiZmuFw3islPCqMtvC3PACLcBGAs/s72-c/Need%2Bfor%2BSpeed%2BHeat%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bdal%25C3%25AB%2Bn%25C3%25AB%2BN%25C3%25ABntor%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/08/need-for-speed-heat-do-te-dale-ne-nentor.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/08/need-for-speed-heat-do-te-dale-ne-nentor.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy