MV Agusta bashkohet me gjigantin kinez Loncin | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

MV Agusta bashkohet me gjigantin kinez Loncin

MV Agusta është në proces të një evolucioni rrënjësor qe nga 25 korrik.
Timur Sardarov, CEO i MV Agusta Motor, nënshkroi një marrëveshje me Yong Gao, kryetar dhe president i Loncin Motor Company, duke krijuar një aleancë midis dy kompanive me qëllimin për t'i dhënë jetë një brezi të ri motorrësh me 350cc dhe 500cc.

MV Agusta do të dizajnojë dhe zhvillojë katër modele që do të shiten si nga MV Agusta ashtu edhe nga VOGE, marka e Loncin. Loncin prodhon motorra të vegjël dhe pajisje bujqësore.
Modelet e reja 350-500cc MV Agusta do të konceptohen, prodhohen dhe rafinojnë për t'iu përmbajtur ekskluzivitetit tradicional të MV Agusta.

www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: MV Agusta bashkohet me gjigantin kinez Loncin
MV Agusta bashkohet me gjigantin kinez Loncin
https://1.bp.blogspot.com/-5ab-QaHioIk/XUg2HrAm2mI/AAAAAAAAE44/9kYwoTgqCQMa1MNMr7cNoTUNWbRO2oLRACLcBGAs/s1600/MV%2BAgusta%2Bbashkohet%2Bme%2Bgjigantin%2Bkinez%2BLoncin%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-5ab-QaHioIk/XUg2HrAm2mI/AAAAAAAAE44/9kYwoTgqCQMa1MNMr7cNoTUNWbRO2oLRACLcBGAs/s72-c/MV%2BAgusta%2Bbashkohet%2Bme%2Bgjigantin%2Bkinez%2BLoncin%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/08/mv-agusta-bashkohet-me-gjigantin-kinez.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/08/mv-agusta-bashkohet-me-gjigantin-kinez.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy