HTC Wildfire do të rithehet me HTC Wildfire X | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

HTC Wildfire do të rithehet me HTC Wildfire X


Pas një ndërprerje tetë vjeçare, marka HTC Wildfire po bën një rikthim me HTC Wildfire X, një pajisje e re për tregun Indian. Sidoqoftë, kjo ndoshta nuk është ringjallja e HTC Wildfire .
Ky celular nuk do të prodhohet nga HTC. Në vend të kësaj, prodhuesi Taiwanese ka licencuar InOne Smart Technology për të prodhuar HTC Wildfire, një prodhues kinez i njohur për smartfonët e tij të markës Lava, sipas XDA-Developers .

Kjo është një pajisje me çmim të ulët dhe jo një aparat fotografik HTC nga ditët e lavdisë të kompanisë. Ka një chipset MediaTek Helio P22 me një bateri 3300mAh, deri në 4 GB RAM dhe 128 GB ruajtje. Ka një ekran 6.22-inç 720p dhe një konfigurim të trefishtë kamerash të përbërë nga një sensor kryesor 12 megapiksel, një sensor 8 megapiksel me një zmadhim optik 2x dhe një sensor me thellësi 5-megapiksel.


Çmimei i HTC Wildfire X fillon në Rs. 9,999 (rreth 140 dollarë) për modelin 3 GB me 32 GB depo të brendshme, ndërsa Rs. 12,999 (rreth 180 dollarë) do të ketë një RAM shtesë dhe 128 GB ruajtje. Telefoni do të jetë në dispozicion duke filluar nga 22 gusht ekskluzivisht nga shitësi me pakicë Flipkart në indi.

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: HTC Wildfire do të rithehet me HTC Wildfire X
HTC Wildfire do të rithehet me HTC Wildfire X
https://1.bp.blogspot.com/-ECmXg4r4plU/XVaFEbBIAHI/AAAAAAAAE8g/_XfkJU6yP9E4houTfl8ZKFzMba9DLSWzwCLcBGAs/s1600/HTC%2BWildfire%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Brithehet%2Bme%2BHTC%2BWildfire%2BX%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-ECmXg4r4plU/XVaFEbBIAHI/AAAAAAAAE8g/_XfkJU6yP9E4houTfl8ZKFzMba9DLSWzwCLcBGAs/s72-c/HTC%2BWildfire%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Brithehet%2Bme%2BHTC%2BWildfire%2BX%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/08/htc-wildfire-do-te-rithehet-me-htc.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/08/htc-wildfire-do-te-rithehet-me-htc.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy