Publikohet njoftimi për Audi S8 2020 v-8 hibrid | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Publikohet njoftimi për Audi S8 2020 v-8 hibrid


Më i fuqishëm se S8 i mëparshëm edhe pse ka dy vjet që kur gjenerata e re Audi A8 u fut në prodhim dhe firma gjermane më në fund zbuloi një model më të lartë të performancës S8.
Një zëvendësim për S8 e vjetër që u prezantua në vitin 2015 me S8 e 2020 kombinon dizajnin me A8 e re, më sportive se më parë, me teknologjinë të re të njëjtë me sedan dhe një drivetrain të ri që bashkon një motor V-8 të gazit dhe një Sistemi 48-volt i hibrid.

Ashtu si paraardhësi i tij, S8 2020 është në thelb një A8 me elementë të trupit të rishikuar që supozohet t'i japin atij një pamje më sportive.
Në të vërtetë, S8 mban linjat e thjeshta dhe elegancën e A8, por ajo ndryshon nëpërmjet disa modifikimeve të vogla, kryesisht në parakolp.

Audi s8 2020 e ka pjesën e brendshme të gjitha në ngjyr të zezë me pak përmirësime nga A8
Ajo që bie në sy në pjesën e brendëshme është një simbol i kuq në timon.
Audi S8 2020 është një hibrid i butë me gati 600 kuaj fuqi
Gjithashtu S8 i ri sjell një shtesë prej 51 kuajve dhe 111 kile në krahasim me modelin e vjetër

www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Publikohet njoftimi për Audi S8 2020 v-8 hibrid
Publikohet njoftimi për Audi S8 2020 v-8 hibrid
https://1.bp.blogspot.com/-MCV7d7pPvAc/XSCH6xpztUI/AAAAAAAAEvM/LeJHcYeonr0hP_KnmVAbHGLt3NbIQQVggCLcBGAs/s1600/Publikohet%2Bnjoftimi%2Bp%25C3%25ABr%2BAudi%2BS8%2B2020%2Bv-8%2Bhibrid%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-MCV7d7pPvAc/XSCH6xpztUI/AAAAAAAAEvM/LeJHcYeonr0hP_KnmVAbHGLt3NbIQQVggCLcBGAs/s72-c/Publikohet%2Bnjoftimi%2Bp%25C3%25ABr%2BAudi%2BS8%2B2020%2Bv-8%2Bhibrid%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/07/publikohet-njoftimi-per-audi-s8-2020-v.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/07/publikohet-njoftimi-per-audi-s8-2020-v.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy