Publikohet FL Studio 20.5 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Publikohet FL Studio 20.5

Image Line ka publikuar versionin 20.5 të FL Studio, duke shfaqur një sintetizues të ri të quajtur Flex që mbulon një gamë të gjithanshme të tingujve. Ndryshe nga aplikacionet më komerciale, liçencat e FL Studio janë për jetën, kështu që përdoruesit mundë të marrin këtë përditësim të fundit me përmirësime dhe letësim të punës.

Përditësimet kryesore përfshijnë:
• macOS VST / AU - FL Studio tani mund të përdoret si një shtojcë VST ose AU në hostët MACOS që mbështesin shtojcat VST ose AU. Përdoruesit e Windows mund të përdorin VST.
• Lista e luajtjes / rrokullisja e piano - Zgjedhja e uljes së zërit (Alt + M). Çaktivizo zgjedhjen (Alt + Shift + M).
• Browser - (Alt + Click) për të parë projektin para përfundimit. Kliko ndalo në panelin e transportit për ta ndaluar menjëher.
• SoundFonts - DirectWave do të hapet kur një skedar SoundFont të hidhet në Rack Channel.

Në frontin e plugin, disa shtojca janë përditësuar për dizajnin vektorial relativisht të re të FL Studio, kështu që cilësia e pamjes ruhet në të gjitha rezolucionet. Kjo është e rëndësishme sepse kontrollet shtesë janë tepër të vështira për t'u parë në rezolucione 4k +, por UI i FL Studio mund të shkallëzohet lart ose poshtë. Plugin me UI-të vektoriale do të shkallëzohen po ashtu. Traveler Vala, Scratcher Fruity dhe Blood Overdrive kanë marrë këtë mbështetje vektoriale.

Përmirësime të tjera shtesë përfshijnë:
• Edison Denoise Tool - Tani në dispozicion në macOS.
• Mbi 100 presets falas për Sytrus dhe Synthesizers.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Publikohet FL Studio 20.5
Publikohet FL Studio 20.5
https://1.bp.blogspot.com/-McbT24niFiU/XStOmljudjI/AAAAAAAAExM/IXTXGtdvNkoBATE5bZOOWA3jLWIGvbBsQCLcBGAs/s1600/Publikohet%2BFL%2BStudio%2B20.5%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-McbT24niFiU/XStOmljudjI/AAAAAAAAExM/IXTXGtdvNkoBATE5bZOOWA3jLWIGvbBsQCLcBGAs/s72-c/Publikohet%2BFL%2BStudio%2B20.5%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/07/publikohet-fl-studio-205.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/07/publikohet-fl-studio-205.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy