Huawei ka publikuar 2 telefonat Honor 9X dhe 9X Max | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Huawei ka publikuar 2 telefonat Honor 9X dhe 9X Max

Huawei Honor ka publikuar telefonat e saj të parë me kamera selfie që shfaqet nga pjesa lart e telefonit. Pra Honor 9X dhe 9X Max nuk kan asnje penges në ekran, që mund të ishte e bezdisëshme. Autoriteti i Android njofton se Honor 9X do të dalë në Kinë më 30 korrik duke filluar nga 1,399 juan (rreth 203 dollarë), ndërsa 9X Max do të vijë më vonë më 9 gusht duke filluar nga 2,199 juan (rreth 320 dollarë).

Të dy telefonat po përdorin chipsetin e ri të Huawei, Kirin 810 , i cili bëri debutimin e tij në Nova 5 Pro muajin e kaluar dhe është chipset i dytë 7nm i kompanisë. 9X ka 4GB RAM dhe 64GB hapësirë ​​të brendshme, ndërsa 9X Pro ka 8GB RAM dhe 128GB hapësirë ​​ruajtjeje. Konstruksionet e pasme të aparateve të dy pajisjeve ndryshojnë gjithashtu: 9X Pro ka një rrjet trefishtë me një sensor shtesë ultra të gjerë krahasuar me kamerat e dyfishta në 9X. Ka një sensor 16 megapiksel në majë të kamerës të kamera selfie që shfaqet nga pjesa lart e telefonit. Të dyja këto telefona kan të njëjtën ekran 6.59 inç 1080p LCD, baterinë 4000mAh dhe kufje përkrah poratës USB-C.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Huawei ka publikuar 2 telefonat Honor 9X dhe 9X Max
Huawei ka publikuar 2 telefonat Honor 9X dhe 9X Max
https://1.bp.blogspot.com/-_Mmqq1UVbC0/XThQsKMltDI/AAAAAAAAEz4/LY-CxSvYK6wGKF-gP463nOCqw7cLXqEDwCLcBGAs/s1600/Huawei%2Bka%2Bpublikuar%2B2%2Btelefonat%2BHonor%2B9X%2Bdhe%2B9X%2BMax%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-_Mmqq1UVbC0/XThQsKMltDI/AAAAAAAAEz4/LY-CxSvYK6wGKF-gP463nOCqw7cLXqEDwCLcBGAs/s72-c/Huawei%2Bka%2Bpublikuar%2B2%2Btelefonat%2BHonor%2B9X%2Bdhe%2B9X%2BMax%2B%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/07/huawei-ka-publikuar-2-telefonat-honor.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/07/huawei-ka-publikuar-2-telefonat-honor.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy