Google Photos arrin 1 miliard përdorues | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Google Photos arrin 1 miliard përdorues

Google Photos është shërbimi i nëntë i Google që arrin këtë moment historik mbresëlënës. Ndarja e saj nga rrjeti shoqëror tashmë i ndërprerë Google Plus lejoi krijuesin e tij, Anil Sabharwal, për të eksploruar inovacione të reja si kurimi i bibliotekave të fotografive të inteligjencës artificiale dhe një fokus i ripërtërirë në ruajtjen dhe organizimin e imazheve të përdoruesve.

E ardhmja e Google Photos përfshin lançimin e një varianti "Go" të aplikacionit të saj Android, duke lejuar përdoruesit me smartphone në vendet në zhvillim që të përdorin shërbimin në Android Go, një version i sistemit operativ me të njëjtin qëllim. Me këtë lëvizje, Sabharwal thotë se është mënyra e ekipit të fotografive Google për "të menduarit rreth përdoruesve të ardhshëm miliardë" të shërbimit.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Google Photos arrin 1 miliard përdorues
Google Photos arrin 1 miliard përdorues
https://1.bp.blogspot.com/-58f2ZM7X7E4/XTnf_yXZ2KI/AAAAAAAAE0w/V1nvvJ61j4g8KxaLPs-wBUbzCPQnMNleQCLcBGAs/s1600/Google%2BPhotos%2Barrin%2B1%2Bmiliard%2Bp%25C3%25ABrdorues%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-58f2ZM7X7E4/XTnf_yXZ2KI/AAAAAAAAE0w/V1nvvJ61j4g8KxaLPs-wBUbzCPQnMNleQCLcBGAs/s72-c/Google%2BPhotos%2Barrin%2B1%2Bmiliard%2Bp%25C3%25ABrdorues%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/07/google-photos-arrin-1-miliard-perdorues.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/07/google-photos-arrin-1-miliard-perdorues.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy