Google Trips do të mbyllen më 5 gusht 2019 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Google Trips do të mbyllen më 5 gusht 2019

Nëse jeni përdorues i aplikacionin Trips të Google për ndihmë në organizimin dhe planifikimin e udhëtimeve tuaja, tani është koha të filloni të mendoni për një aplikacion tjetër: Aplikacioni do të mbyllet më 5 gusht 2019.

Google njoftoj me një njoftim relativisht të shkurtër në një artikull në faqen e saj zyrtare të mbështetjes të titulluar "Përdorni veçoritë e aplikacioneve të Google Trips në Google Search dhe Maps":

"Mbështetja për aplikacionin Google Trips do të përfundojë më 5 gusht 2019. Deri në këtë datëë, do të jeni më në gjendje ta përdorni aplikacionin, të merrni dhe të postoni email të gjitha rezervimet tuaja të udhëtimit dhe shënime"

Si një lloj alternativë ndaj funksionalitetit të Google Trips , gjigandi i motorëve të kërkimit sugjeron që njerëzit të përdorin veçoritë e paraqitura në artikullin e mbështetjes duke përdorur një nënseksion të dedikuar të udhëtimit të Google Search që gjendet në google.com/travel . Përveç kësaj, Google Maps do t'i lejojë përdoruesit të përdorin veçoritë e mëposhtme për udhëtimet:

• Gjeni gjëra për të bërë dhe për të parë në çdo destinacion, si vende portreti, listat e udhëzimeve të qytetit, ngjarjet ose restorantet
• Shfletoni vendet tuaja të ruajtura
• Gjetja e rezervimeve të udhëtimit (kjo veçori do të jetë e disponueshme pas udhëtimeve të ndërprera)

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Google Trips do të mbyllen më 5 gusht 2019
Google Trips do të mbyllen më 5 gusht 2019
https://1.bp.blogspot.com/-Z4JBJ8OpEDQ/XQCxJrmAlqI/AAAAAAAAEpU/7usTpSmkf1wOIHlNXYP10uR4irl94r8qQCLcBGAs/s1600/Google%2BTrips%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bmbyllen%2Bm%25C3%25AB%2B5%2Bgusht%2B2019%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-Z4JBJ8OpEDQ/XQCxJrmAlqI/AAAAAAAAEpU/7usTpSmkf1wOIHlNXYP10uR4irl94r8qQCLcBGAs/s72-c/Google%2BTrips%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bmbyllen%2Bm%25C3%25AB%2B5%2Bgusht%2B2019%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/06/google-trips-do-te-mbyllen-me-5-gusht.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/06/google-trips-do-te-mbyllen-me-5-gusht.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy