Firefox evolon me logo të re | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Firefox evolon me logo të re

Logo e re e Mozilla dhe emërtimi për familjen e produkteve të Firefox nxjerrin në pah se Mozilla po evoluon përtej shfletuesit të internetit dhe po kërkon të nxjerrë një identitet unik. Kompania do të fillojë të ofrojë një lloj abonimi premium më vonë gjatë këti vitit. Duke prezantuar një abonim, Mozilla do të diversifikonte rrjedhën e saj të të ardhurave, duke u bërë më pak i varur nga kompanitë e kërkimit.
Pothuajse një vit më parë, Mozilla njoftoi se po evoluonte markën e Firefox , dhe më pas kërkoi reagime nga përdoruesit në dizajnet e reja të logo. Nëse kujton, Mozilla ofroi dy dizajne: një që ishte më shumë një kokë gjeometrike e dhelprës, dhe tjetra ishte më shumë se një flakë rrethore. Tani, duket se Mozilla ka vendosur në një përsëritje të re të këtij të fundit, pasi kompania debuton me logon e saj të re .

www.eklips.alEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Firefox evolon me logo të re
Firefox evolon me logo të re
https://1.bp.blogspot.com/-le_MntheHpg/XQNGED24ApI/AAAAAAAAEps/RaS3T1FBbTc_anm4atDxCUMFe2cNQOiuACLcBGAs/s1600/Firefox-i%2Bevolon%2Bme%2Blogo%2Bt%25C3%25AB%2Bre%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-le_MntheHpg/XQNGED24ApI/AAAAAAAAEps/RaS3T1FBbTc_anm4atDxCUMFe2cNQOiuACLcBGAs/s72-c/Firefox-i%2Bevolon%2Bme%2Blogo%2Bt%25C3%25AB%2Bre%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/06/firefox-evolon-me-logo-te-re.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/06/firefox-evolon-me-logo-te-re.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy