Steam publkioj aplikacionin e dedikuar për chat për Android dhe iOS | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Steam publkioj aplikacionin e dedikuar për chat për Android dhe iOS

Emily Kent dizenjuesja e ndërfaqes së përdoruesëve të Valve për Steam njoftoi se një aplikacion i dedikuar për funksionin e bisedave të dyqaneve kompjuterike, i quajtur Steam Chat , tani është i disponueshëm në Android dhe iOS .

Steam Chat në celular është njoftuar shumë kohë më parë për përdoruesit e shërbimit, duke u njoftuar së bashku me ndryshimet e mëdha që funksionaliteti i tij i bisedimeve ka marrë në Steam client dhe përmes versionit të ueb në qershor të vitit 2018.

Nga ky shkrim, aplikacioni Steam Chat nuk përmban disa funksione kryesore të disponueshme nëpërmjet Steam client për Windows, MacOS dhe Linux, duke përfshirë bisedën me zë. Sipas Kent, kjo veçori është nën zhvillim aktiv. Aktualisht, veçoritë e mëposhtme janë të disponueshme në aplikacionin celular të Steam Chat:

• Lista e shokëve - Shikoni se kush është në lojë ose në internet.
• Rich Chat - Mbështetje për lidhje të besnikërisë më të lartë, video, tweets, GIF, Giphy .
• Ftoni Lidhjet - Shto miq të rinj në Steam me një lidhje të gjeneruar dhe të shpërndarë nëpërmjet tekstit ose emailit.
• Njoftime të personalizueshme - Njoftime mobile që mund të personalizohen për miq, grup chat dhe kanal chat.
• Biseda në grup - Bisedo me miq të shumtë me Steam në të njëjtin kanal, me mbështetje për kanale të shumëfishta të tekstit.

Chat me Steam është tani i disponueshëm në Dyqanin e Google Play dhe App Store Apple .

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Steam publkioj aplikacionin e dedikuar për chat për Android dhe iOS
Steam publkioj aplikacionin e dedikuar për chat për Android dhe iOS
https://1.bp.blogspot.com/-s5G4-6hFHM0/XOvk9T-vnsI/AAAAAAAAEnc/PU1clPJt_AENjJ84ysHSjdz_XXps9XAcACLcBGAs/s1600/www.eklips.al%2B%2B%2BSteam%2Bpublkioj%2Baplikacionin%2Be%2Bdedikuar%2Bp%25C3%25ABr%2Bchat%2Bp%25C3%25ABr%2BAndroid%2Bdhe%2BiOS.png
https://1.bp.blogspot.com/-s5G4-6hFHM0/XOvk9T-vnsI/AAAAAAAAEnc/PU1clPJt_AENjJ84ysHSjdz_XXps9XAcACLcBGAs/s72-c/www.eklips.al%2B%2B%2BSteam%2Bpublkioj%2Baplikacionin%2Be%2Bdedikuar%2Bp%25C3%25ABr%2Bchat%2Bp%25C3%25ABr%2BAndroid%2Bdhe%2BiOS.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/05/steam-publkioj-aplikacionin-e-dedikuar.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/05/steam-publkioj-aplikacionin-e-dedikuar.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy