Facebook përditëson dizajnin e aplikacionit | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Facebook përditëson dizajnin e aplikacionit

Krahas njoftimeve të saj të mëdha të lajmeve për sigurin në F8, Facebook tregoi përvojat e reja të desktopit dhe aplikacionit të Facebook. Ata e quajnë atë një dizajn "të freskët" që është "më i thjeshtë, më i shpejtë, më i fuqishëm dhe i vendos komunitetet tuaja në qendër". Është gjithashtu super e bardhë, me theks të kaltër dhe jo me shiritin blu siç e kimi parë prej vitesh.

Ju do të vini re ndryshimet menjëherë kur të shikoni imazhet e me poshtme. Tabs-at tani ofrojnë Shortcuts Home, Shikoni, Grupet dhe Njoftimet. Veprimi i ri i postimeve nuk është më një faqe e veçantë dhe në vend të kësaj është një lloj pop-up që nuk ju largon plotësisht nga kryefaqja e Facebook.
Aplikacioni i Facebook po përditësohen "menjëherë", ndërsa desktop do të përditësohe muajn e ardhshëm.


www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Facebook përditëson dizajnin e aplikacionit
Facebook përditëson dizajnin e aplikacionit
https://4.bp.blogspot.com/-Cx7YWqZKHRM/XMwTa5KfR8I/AAAAAAAAEh8/vDSkzonwAfAOrKFjralxeaKhRsb9dvmYACLcBGAs/s1600/Facebook%2Bp%25C3%25ABrdit%25C3%25ABson%2Bdizajnin%2Be%2Baplikacionit%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-Cx7YWqZKHRM/XMwTa5KfR8I/AAAAAAAAEh8/vDSkzonwAfAOrKFjralxeaKhRsb9dvmYACLcBGAs/s72-c/Facebook%2Bp%25C3%25ABrdit%25C3%25ABson%2Bdizajnin%2Be%2Baplikacionit%2B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/05/facebook-perditeson-dizajnin-e.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/05/facebook-perditeson-dizajnin-e.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy