Aplikacioni dhe faqja e YouTube Gaming do të mbyllen më 30 maj | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Aplikacioni dhe faqja e YouTube Gaming do të mbyllen më 30 maj


Fillimisht u njoftua në shtator 2018 që do të ndërpritet në mars të këtij viti, aplikacioni i pavarur për YouTube Gaming dhe uebfaqja tani do të mbyllen më 30 maj. Shërbimi u pozicionua fillimisht si përgjigje e Google kundër faqeve të internetit të tilla si Twitch dhe Mixer , ndonëse adaptimi i tij kurrë nuk u duk se po ndodhte.

Data e re u publikua nëpërmjet një faqe zyrtare mbështetëse , e cila lexon si vijon:

"Aplikacioni për YouTube Gaming do të mbyllet më 30 maj, por do të mund të gjesh të gjitha videot e tua të lojrave të preferuara në aplikacionin kryesor të YouTube në www.youtube.com/gaming .

Ne duam të vazhdojmë të ndërtojmë një shtëpi më të fortë për komunitetin e lojërave që lulëzon në YouTube, dhe jo vetëm aplikacionin e lojrave në YouTube. Pas muajt maji 2019, ne do të mbyllim aplikacionin për lojërat në YouTube dhe do të fokusohemi në përpjekjet tona të lojrave në të gjithë YouTube ".

Edhe pse video streaming do të vazhdojë të mbështetet nga YouTube , ajo do të përfshihet në faqen kryesore youtube.com, pa Apps dhe shërbime të dedikuara të lojrave.

Për më tepër deklarata e mësipërme, nuk ka detaje të mëtejshme, duke marrë parasysh vonesën e mbylljes nga marsi deri në fund të majit.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Aplikacioni dhe faqja e YouTube Gaming do të mbyllen më 30 maj
Aplikacioni dhe faqja e YouTube Gaming do të mbyllen më 30 maj
https://1.bp.blogspot.com/-jmI0ah2WzoE/XO_abiJn_nI/AAAAAAAAEn0/ON_NBeslwrkMNNCWNiWV2u3fjCSnPHVuwCLcBGAs/s1600/Aplikacioni%2Bdhe%2Bfaqja%2Be%2BYouTube%2BGaming%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bmbyllen%2Bm%25C3%25AB%2B30%2Bmaj%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-jmI0ah2WzoE/XO_abiJn_nI/AAAAAAAAEn0/ON_NBeslwrkMNNCWNiWV2u3fjCSnPHVuwCLcBGAs/s72-c/Aplikacioni%2Bdhe%2Bfaqja%2Be%2BYouTube%2BGaming%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bmbyllen%2Bm%25C3%25AB%2B30%2Bmaj%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2019/05/aplikacioni-dhe-faqja-e-youtube-gaming.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2019/05/aplikacioni-dhe-faqja-e-youtube-gaming.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy